0
clear
  • SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Inspiron 15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550 Лаптоп црна Тастатура
  • -20%
  • -20%
SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Inspiron 15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550 Лаптоп црна Тастатура

SSEA НОВИ САД Тастатурата За Dell Inspiron 15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550

DEN 783.84
DEN 744.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Нови
3 месеци Гаранција
НАС Верзија на Тастатурата
Оваа Тастатура биле тестирани пред поштенски и Во добра состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Детални карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
SSEA
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550

Слични производи

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Големина 14.Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B140 XTN02.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок...

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за пакард бел ms2273 Фан 3 pinКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕ

На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6 Предупредување : За различн

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

Изберете нашите причини? 1 За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп б

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,orother надворешни причини.Нормално,Објект

Мека Ракав 13.3 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп случај Торбичка Покритие за 13.3" Lenovo Idea Pad 710 S13

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Please wait...