0
clear
  • Нови Оригинални за Lenovo Ideapad U410 Долниот Капак сива База Покрие База Случај Лаптоп Замени Залив
  • -20%
  • -20%
Нови Оригинални за Lenovo Ideapad U410 Долниот Капак сива База Покрие База Случај Лаптоп Замени Залив

Нови Оригинални за Lenovo Ideapad U410 Долниот Капак сива База Покрие База Случај Лаптоп Замени Залив

DEN 1583.04

Количината на стоката
Тековен

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Состојба Оригинални и Нови, не оем Бренд леново Серија Ideapad Одговара U410 Сместување домаќин под закрила Боја сива Warrty 3 Месеци Пакување : Пена и krabičkách и пластични PS Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Детални карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
U410
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Слични производи

Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од spills, прашина и други загадувачи,Sunproof, АнтиУлтравиолет

Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно.

На 90ден ГаранцијаБренд НовиТастатура со лента кабелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% ра

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

ВИСТИНСКИ ФОТО ИСТО СО СЛИКА.

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !Враќање / Поврат : 1 Откако примање содрж

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана

ако сте одбрале HK ПОСТ и кина пост воздух mail предизвика производ скршени Ова е многу важно.

Продавачот не е одговорен за царинење и Царинска наплаќа данок на купувачот земјата По продажба на услу

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

4) Ние нудиме три месеци, одржување.3) За било која од лични причини(непродавачот е грешка) се враќаат на н

Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Лаптоп Батеријата A1496 За Apple Mac Book Air 13" A1466 2013 / 2014 MD760 LL / A MD761 CH / AЗа Apple Macbook Air 13.3" A1466 (2013)A1496Истиот модел, но в

8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци

За Macbook Pro 13" A1278 (Имате CDRomот, 20092012)D Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

кога ќе се живеат во оддалечените области Овие трошоци се на купувачот одговорност Понекогаш се земе 12mo

можете исто така да изберете кој експрес испорака од себе Проверка на изгледот, како што се turps, прашина,

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

кога ќе се живеат во оддалечените области Ова е многу важно Проверете внатрешниот и надворешниот прикл

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Please wait...