0
clear
  • 5mX Дигитални лента APA104 RGBW 5050 led лента 30/60/72/144led/m 5m/roll поединечно addressable led лента бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
5mX Дигитални лента APA104 RGBW 5050 led лента 30/60/72/144led/m 5m/roll поединечно addressable led лента бесплатен превозот

5mX Дигитални лента APA104 RGBW 5050 led лента 30/60/72/144led/m 5m/roll поединечно addressable led лента бесплатен

DEN 1536.00

Количината на стоката
Тековен

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди/Метар (секоја ЛЕР е одделно контролира) IC Количина : 30,60,72,144 IC/Метар (1 IC дискови 1 led чип) Пиксели : 30,60,72,144 Пиксели/Метар Сива скала : 256 Погледнете агол : 120° FPC боја : Бела /Црна PCB достапни Боја : RGBW полна боја температура на Бојата : Топло бела (светска војна 2700-3000 K ) / Кул бело (Г.С. 6000-6500 K) Работа Tempreture : -20° 60° Cuttable : секој ЛЕР е cuttable Излезна моќност : 30 LEDs/m9 W/m 60 LEDs/m18 W/m 72 LEDs/m21.6 W/m 144 LEDs/m43.2 W/m Димензија : 5000mm*10мм*2.5 mm(IP30) 5000mm*10мм*4 мм(IP65) 5000mm*12mm*4 мм (IP67) Водоотпорен : IP30-НА-Водоотпорен IP65-Епоксидни IP67Силиконска цевка Пакет : 5m/Roll, Оваа ставка вклучува 5 metter Примена : 1) Зградата декорација. 2) Автомобил декорација. 3) Забавен парк и кино осветлување. 4) за Итни случаи ходникот осветлување. 5) Трговскиот центар, ресторан, хотел, сала за состаноци и реклама осветлување и декорација.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА, RGB Г.С.
боја:
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Боја Temp(К):
/
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
/
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Бренд Име:
senvodo
Led Диоди Број/M:
/
Потрошувачка на енергија (W/m):
/
Напон:
5V
Спецификации (монистра светлина / m):
/

Слични производи

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

LED Спецификација : LED Type : КРИ XPE LED. Прозрачна Флукс : 120~240 Lumen(максимална). LED Живот : 100,000 часа.Материјал и Из

LED контролер и напојување се сите за константен напон : ДС06179 WRGB2 или можете да ги споделите со нас вашите

Светлото Факел Карактеристики : Пропаднадоказ ДизајнИзлез светла може да дојде до 7 W (MAX)Рефлектор : Конв

Addressable 5m 30 LEDs / m DC5 V WS2813 RGB led пиксели лента,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка;со 30pixels / M;црна PCBГлавна ка

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и

или можете да ги споделите со нас вашите дизајн,тогаш ние ви препорачуваме кој контролер да се користи...

9.6 w 12v Nichia лер висока моќност работ светлина неводоотпорен led цврсти бар светла кабинет лента на светлин

79 / парче топла продажба! 600x600mm,24v DC,25w embeded полна боја led панел светлина+исти далечински dimmer+напојување,CE&RO

5 М Школка на авијација алуминиум, скролувањето дизајн, цевка тело дијамант облик шема, анти лизгава Пос

Може директно да се поврзе на 12 v батерија, не заборавајте да додадете на радијаторот20 W висока моќност Л

50cm IP65 SMD 5050 36 LED Бела LED Цврсти Лента Базен 12 VНапон : 12 V DCLED Количина : 36pcsВодоотпорен : IP68Цевка Светилка на :

Напон : AC 85 V265 V База : E27 приклучок за штекер LED бранова должина : црвено (620750nm), сина (420480 nm) , LED type : SMD2835 Зрак

ако не се задоволни со тоа , го испрати назад и дозволете ни да ви даде целосна наплата.Каков вид на расте

детали за производотdesciption : 5 m led светилка burryбоја : осветлување string секој три светилки во боја : извор црв

Ние ќе бидат високо appriciated.3,Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето име,адреса, те

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти.000 часа7...

Напојува со Osram3 W led2.Алуминиумска основа за добар топлина тоне3 Ние сами добро tranied и passional продажбата & по

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

Опис На ПроизводотLED Количина : 180 Led диоди / Метар Одделение од Водоотпорен : IP67 Работна Температура : 20° д

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Спецификација : Рамка Големина : 340x96x15mm (13 USB кабел и AC адаптер вклучен 4 фиксна бои Сега можете да внесете

8 W тековната постојана предводени од модулот и со cul потврдија,висока моќност предводена модул за светл

Мултифункционален 15 LED Круг Светло Факел Отворено Корисна Светилка Преносни Работа Камп Светлина Шатор

Спецификации : Тип : Led Растение Расте Светлина ЛентаЧип : Epistar SMD5050Емитуваат Боја : 25 Црвена : 5 СинаДолжин

Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)1.Следење на Број (можете да ги пратите на тоа)

ИспоракаОд понеделник до петок, ние брод на стоките секојдневно Ве молиме контактирајте со нас да се од

Please wait...