0
clear
  • Далечинска контрола светилка батеријата на вниманието и итни светилка екранот леќа светлата светилка преносни свадба патот без моќ ZH
  • -20%
  • -20%
Далечинска контрола светилка батеријата на вниманието и итни светилка екранот леќа светлата светилка преносни свадба патот без моќ ZH

Далечинска контрола светилка батеријата на вниманието и итни светилка екранот леќа светлата светилка преносни

DEN 2351.52

Количината на стоката
Тековен


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : алуминиум
(2) Боја : сребрена
(3) Осветлување : led(топло бела виолетово-сина црвена зелена жолта светлина)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : види опис
Пакет : Полнач X1
биро центарот на Вниманието X1
Далечински управувач x1
(Вграден-на полнење на батеријата) Можат да работат за 6-9 часа

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
2
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
6V
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Моќ Толеранција:
1

Слични производи

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и

Мултифункционален 15 LED Круг Светло Факел Отворено Корисна Светилка Преносни Работа Камп Светлина Шатор

Светлото Факел Карактеристики : Пропаднадоказ ДизајнИзлез светла може да дојде до 7 W (MAX)Рефлектор : Конв

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)1.Следење на Број (можете да ги пратите на тоа)

ИспоракаОд понеделник до петок, ние брод на стоките секојдневно Ве молиме контактирајте со нас да се од

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

P10 Сина боја дигитален LED лизгање продавница знак / електронска екран / led знак екранот Гаранција 2 Годи

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

>>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Напојува со Osram3 W led2.Алуминиумска основа за добар топлина тоне3 Ние сами добро tranied и passional продажбата & по

Ниски оперативни напон, заштеда на енергија, животна срединапријателски.Производот е фотографииИнстал

Addressable 5m 30 LEDs / m DC5 V WS2813 RGB led пиксели лента,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка;со 30pixels / M;црна PCBГлавна ка

Напон : AC 85 V265 V База : E27 приклучок за штекер LED бранова должина : црвено (620750nm), сина (420480 nm) , LED type : SMD2835 Зрак

опции количина на црвено 984 бела 912 жолта 994 сина 998 многоцветни 972 детали за производотнови пристигнувањ

производи производ број led батерија за осветлување string ( може да фиксна не видови на боја бојата став тип

Please wait...