0
clear
  • RAYWAY 3.8Mx3M 300led светлина божиќ украси led диоди icicle водена завеса string самовила светлина 220V Свадба дома градина партија Декември
  • -20%
  • -20%
RAYWAY 3.8Mx3M 300led светлина божиќ украси led диоди icicle водена завеса string самовила светлина 220V Свадба дома градина партија Декември

RAYWAY 3.8Mx3M 300led светлина божиќ украси led диоди icicle водена завеса string самовила светлина 220V Свадба

DEN 967.68
DEN 658.00

Количината на стоката
Тековен

LED Празник на Светлината
300 LED 3.8 M*3 M ВОДЕНА Завеса String Светла Божиќ Градина Светилки
Светилка Детали :
Функција висока осветленост, лесно свиткување Тоа е многу издржливи Совршена Декорација за забава, соба, градина, дома, во продавница, хотел и на Божиќ
Спецификација
Секој string има 300 led icicle светилки. Приклучокот Стил : ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА(За AU / велика БРИТАНИЈА модел , ќе испрати ЕУ модел со приклучок адаптер за да го AU/велика БРИТАНИЈА) На RGB Моделот е контролер има осум различни начини на промените *Комбинација *Во бранови *Секвенцијален *Slo-glo *Брка / flash *Бавно исчезнат *Трепкане/flash *Стабилен на Оперативен Напон : 220 V Внатрешна или надворешна употреба. Овие светла има бела јасно жица Light 's боја на располагање : Бела,Сина,Warmwhite
Пакет : 1pcs x LED 3.8m X3m LED Празник String Светлина

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Бела, Топло Бела
Wattage:
220V EU plug, 220V AU plug, 220V UK plug
Употреба:
празник
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
led string -001
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Глава Број:
> 200
Карактеристики:
3
Повод:
дневна соба
Празник Име:
Божиќ
Должина:
300cm
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
6-10m
Бренд Име:
RAYWAY
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
боја:
Бела
Напон:
110v/220v
Тип На Батерија:
AC Напојување
боја:
Бела/Топло Бела/Сино/Жолто/Црвени/Розова/Виолетова/Molticolor/Сино
Функција:
завеса светлина
Примена:
Божиќ свадба партија градина светилки
Напон:
Тип:
божиќ светла

Слични производи

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди / Метар (

ако не се задоволни со тоа , го испрати назад и дозволете ни да ви даде целосна наплата.Каков вид на расте

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17.3mm X42mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

>>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure у

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови П : дали

Висок Квалитет 1 PCS НеDimmable LED Вдлабнати Таванот вградна светилка Сијалица 6 W 10 W 14 W Топло / Кул Бело Рефлек

Опис На Производот : Овој производ ги користи првата светска изграденаво возач IC серија светодиодни мон

Флексибилни Автомобил ЕЛ Жица Неонски Светло Танц Фестивал1 Engergy на енергија ,висока осветленост2 Colouful с

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис На ПроизводотLED Количина : 180 Led диоди / Метар Одделение од Водоотпорен : IP67 Работна Температура : 20° д

Температура на бојата : Ладна бела : 57007000k ,топло бела : 27003200k ,природни бела : 40004500kКомплет материјал : Умре

Спецификации : Тип : Led Растение Расте Светлина ЛентаЧип : Epistar SMD5050Емитуваат Боја : 25 Црвена : 5 СинаДолжин

8 W тековната постојана предводени од модулот и со cul потврдија,висока моќност предводена модул за светл

Напон : AC 85 V265 V База : E27 приклучок за штекер LED бранова должина : црвено (620750nm), сина (420480 nm) , LED type : SMD2835 Зрак

Addressable 5m 30 LEDs / m DC5 V WS2813 RGB led пиксели лента,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка;со 30pixels / M;црна PCBГлавна ка

детали за производотdesciption : 5 m led светилка burryбоја : осветлување string секој три светилки во боја : извор црв

9.6 w 12v Nichia лер висока моќност работ светлина неводоотпорен led цврсти бар светла кабинет лента на светлин

P10 Сина боја дигитален LED лизгање продавница знак / електронска екран / led знак екранот Гаранција 2 Годи

Спецификација : Точка Име : 200 LED Расте СветлинаLED Количина : 200pcsLED Боја : 166 Red+34 BlueLED Чип : SMD3528Материјал : ABSК

Please wait...