0
clear
  • 6M x 3М 600 ДОВЕДЕ Дома Отворено Празник Божиќ Декоративни Свадба божиќ String Самовила светла Garlands Лента Партија Странични Светла
  • -20%
  • -20%
6M x 3М 600 ДОВЕДЕ Дома Отворено Празник Божиќ Декоративни Свадба божиќ String Самовила светла Garlands Лента Партија Странични Светла

6M x 3М 600 ДОВЕДЕ Дома Отворено Празник Божиќ Декоративни Свадба божиќ String Самовила светла Garlands Лента

DEN 1942.56
DEN 1321.00

Количината на стоката
Тековен


600 LED 6 M*3 M ВОДЕНА Завеса String Светла Божиќ Градина Светилки
Светилка Детали :
Функција висока осветленост, лесно свиткување Тоа е многу издржливи Совршена Декорација за забава, соба, градина, дома, во продавница, хотел и на Божиќ
Спецификација Приклучете да контролер е 50 см во далечина. Секој string има 600 led icicle светилки. Приклучокот Стил : ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА(За AU / велика БРИТАНИЈА модел , ќе испрати ЕУ модел со приклучок адаптер за да го AU/велика БРИТАНИЈА) На RGB Моделот е контролер има осум различни начини на промените *Комбинација *Во бранови *Секвенцијален *Slo-glo *Брка / flash *Бавно исчезнат *Трепкане/flash *Стабилен на Оперативен Напон : 110v/220 V Внатрешна или надворешна употреба. Овие светла има бела јасно жица Light 's боја на располагање : Бела, Сина,Warmwhite,
Пакет : 1 buc x String Светлина

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Бела, Топло Бела
Wattage:
EU plug 220V, US plug 110V, AU plug 220V, UK plug 220V
Употреба:
празник
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
led string -001
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Глава Број:
> 200
Карактеристики:
3
Повод:
дневна соба
Празник Име:
Божиќ
Должина:
300cm
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
6-10m
Бренд Име:
RAYWAY
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
боја:
Бела
Напон:
110v/220v
Тип На Батерија:
AC Напојување
боја:
Бела/Топло Бела/Сино
feature1:
завеса светлина
Примена:
Божиќ свадба партија градина светилки
Напон:
Тип:
божиќ светла
Големина на:
Големина
feature2:
свадба декорација
гарланд:
guirlande lumineuse

Слични производи

Спецификации : Тип : Led Растение Расте Светлина ЛентаЧип : Epistar SMD5050Емитуваат Боја : 25 Црвена : 5 СинаДолжин

Ниски оперативни напон, заштеда на енергија, животна срединапријателски.Производот е фотографииИнстал

LED Спецификација : LED Type : КРИ XPE LED. Прозрачна Флукс : 120~240 Lumen(максимална). LED Живот : 100,000 часа.Материјал и Из

50cm IP65 SMD 5050 36 LED Бела LED Цврсти Лента Базен 12 VНапон : 12 V DCLED Количина : 36pcsВодоотпорен : IP68Цевка Светилка на :

Тоа трае околу 57days за пристигнувањето на пратката Фабриката слики : Забелешка : 1.Без електрична бран.Тем

* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА

Светлото Факел Карактеристики : Пропаднадоказ ДизајнИзлез светла може да дојде до 7 W (MAX)Рефлектор : Конв

ако не се задоволни со тоа , го испрати назад и дозволете ни да ви даде целосна наплата.Каков вид на расте

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти.000 часа7...

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

Мултифункционален 15 LED Круг Светло Факел Отворено Корисна Светилка Преносни Работа Камп Светлина Шатор

Напон : AC 85 V265 V База : E27 приклучок за штекер LED бранова должина : црвено (620750nm), сина (420480 nm) , LED type : SMD2835 Зрак

Спецификација : Рамка Големина : 340x96x15mm (13 USB кабел и AC адаптер вклучен 4 фиксна бои Сега можете да внесете

детали за производотdesciption : 5 m led светилка burryбоја : осветлување string секој три светилки во боја : извор црв

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди / Метар (

Please wait...