0
clear
  • Висок Квалитет 1PCS Не-Dimmable LED Вдлабнати Таванот вградна светилка Сијалица 6W 10W 14W Топло/Кул Бело Рефлектори Led Светилка Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет 1PCS Не-Dimmable LED Вдлабнати Таванот вградна светилка Сијалица 6W 10W 14W Топло/Кул Бело Рефлектори Led Светилка Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 1PCS Не-Dimmable LED Вдлабнати Таванот вградна светилка Сијалица 6W 10W 14W Топло/Кул Бело Рефлектори

DEN 177.12
DEN 163.00

Количината на стоката
Тековен


Висок Квалитет 1 PCS Не-Dimmable LED Вдлабнати Таванот вградна светилка Сијалица 6 W 10 W 14 W Топло/Кул Бело Рефлектори Led Светилка Бесплатен Превозот
Спецификација :
Тип : LED Таванот Downlight
Напон : AC 85-265 V
Работна Температура : -25°C - +65°C
Вати
6 W
10 W
14 W
Големина(L*D)
85*45mm
110*70mm
110*70mm
Намали Големина
75mm
90mm
90mm
Лумен
360-480 LM
600-680 LM
700-800 LM
Осветлување Боја
Кул Бело 6000-6500 K;Топло Бела 3000-3200 K
Зрак Агол
120 Degree
Одобрени
CE&ROHS
Гаранција
3 Години

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w, 10w, 14w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Карактеристики:
База Тип
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CE,RoHS
Е dimmable:
No
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
5%
Број На Модел На:
Тип На Прекинувач

Слични производи

P10 Сина боја дигитален LED лизгање продавница знак / електронска екран / led знак екранот Гаранција 2 Годи

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и

Smart LED ЛЕНТА RGB WS2801 IC чипови SMD505032pcs 5050 RGB LED Со 32paths возачот IC внатре да се вози 32 пиксели ,Поврзување со конт

Напојува со Osram3 W led2.Алуминиумска основа за добар топлина тоне3 Ние сами добро tranied и passional продажбата & по

Светлото Факел Карактеристики : Пропаднадоказ ДизајнИзлез светла може да дојде до 7 W (MAX)Рефлектор : Конв

Опис На ПроизводотLED Количина : 180 Led диоди / Метар Одделение од Водоотпорен : IP67 Работна Температура : 20° д

Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)1.Следење на Број (можете да ги пратите на тоа)

Контакт информации : лице за контакт : Leonisskype : ву.8 W 245 Лумен висока моќност предводена модули за знак кут

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

9.6 w 12v Nichia лер висока моќност работ светлина неводоотпорен led цврсти бар светла кабинет лента на светлин

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

Може директно да се поврзе на 12 v батерија, не заборавајте да додадете на радијаторот20 W висока моќност Л

>>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Спецификација : Точка Име : 200 LED Расте СветлинаLED Количина : 200pcsLED Боја : 166 Red+34 BlueLED Чип : SMD3528Материјал : ABSК

50cm IP65 SMD 5050 36 LED Бела LED Цврсти Лента Базен 12 VНапон : 12 V DCLED Количина : 36pcsВодоотпорен : IP68Цевка Светилка на :

Тоа трае околу 57days за пристигнувањето на пратката Фабриката слики : Забелешка : 1.Без електрична бран.Тем

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

Addressable 5m 30 LEDs / m DC5 V WS2813 RGB led пиксели лента,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка;со 30pixels / M;црна PCBГлавна ка

производи производ број led батерија за осветлување string ( може да фиксна не видови на боја бојата став тип

Тоа е исто за растенијата, и вистинскиот квалитет и интензитет на светлина не го направи сите разликата.

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди / Метар (

Ниски оперативни напон, заштеда на енергија, животна срединапријателски.Производот е фотографииИнстал

Напон : AC 85 V265 V База : E27 приклучок за штекер LED бранова должина : црвено (620750nm), сина (420480 nm) , LED type : SMD2835 Зрак

Ние ќе бидат високо appriciated.3,Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето име,адреса, те

Мултифункционален 15 LED Круг Светло Факел Отворено Корисна Светилка Преносни Работа Камп Светлина Шатор

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти.000 часа7...

Please wait...