0
clear
  • Нови T6 П5 Led Светилка Јава Светилка со Магнетни Работи Светилка Логорување на Отворено Спортски lampe torche + батерија 18650 + полнач
  • -20%
  • -20%
Нови T6 П5 Led Светилка Јава Светилка со Магнетни Работи Светилка Логорување на Отворено Спортски lampe torche + батерија 18650 + полнач

Нови T6 П5 Led Светилка Јава Светилка со Магнетни Работи Светилка Логорување на Отворено Спортски lampe torche

DEN 955.20
DEN 669.00

Количината на стоката
Тековен


* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.7 V
Алуминиум легура школка
Дома Полначот Спецификација :
Влезна моќност : 110-240 V, 50/60 Hz
Излез : DC4. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
Карактеристики :
Новиот Модел, 3pcs LED светилка
На 2 парчиња XPE П5 ПРЕДВОДЕНА се 360 степени rotatable
Оваа светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градба
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен
Одлична водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов
Спецификации :
100% Сосема Нов
LED : 3 Парчиња, XML-T6 + 2*XPE П5 (може да се ротира за 360 степени)
Lumens : 3800 lm
Светла Боја : Бела
Материјал : Алуминиум Легура
4 Режими : T6 Осветлување - 2*П5 Осветлување - T6+2 Q5 Осветлување - Strobe
Модел на Батеријата е потребно : 1*батерија 18650 3.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
QvvCev
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Лумен:
3800
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
за отворено спорт ,риболов ,кампување
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Бела,Војска Зелена
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Wattage:
15W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
18197
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
1* T6 .2* П5
боја на светлина:
бела светлина
користат за:
риболов,кампување ,планинарење,лов,отворен
Погоден батеријата:
1pcs батерија 18650 (вклучуваат )
светлото боја:
Црна
Пакетот Вклучува:
1pcs светло (за батеријата и полначот вклучуваат ЕУ/ САД приклучок)

Слични производи

Светлото Факел Карактеристики : Пропаднадоказ ДизајнИзлез светла може да дојде до 7 W (MAX)Рефлектор : Конв

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

Спецификација : Точка Име : 200 LED Расте СветлинаLED Количина : 200pcsLED Боја : 166 Red+34 BlueLED Чип : SMD3528Материјал : ABSК

Ние ќе бидат високо appriciated.3,Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето име,адреса, те

Спецификации : Тип : Led Растение Расте Светлина ЛентаЧип : Epistar SMD5050Емитуваат Боја : 25 Црвена : 5 СинаДолжин

Спецификација : LED Type : 5054 SMD(надградба на 5050) LED Кол : 120 LEDs / m ; 600 LEDs Боја : Топло Бела / Ладно Бела / мраз син

Мултифункционален 15 LED Круг Светло Факел Отворено Корисна Светилка Преносни Работа Камп Светлина Шатор

79 / парче топла продажба! 600x600mm,24v DC,25w embeded полна боја led панел светлина+исти далечински dimmer+напојување,CE&RO

>>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

LED контролер и напојување се сите за константен напон : ДС06179 WRGB2 или можете да ги споделите со нас вашите

LR30 Max Излез : 205 lumens LED : ВИСОК CRI ЛЕР Батерија : 1 × 18650, 2 × CR123 Посебни Начини : Бавно да Трепка, СОС Зрак боја :

Smart LED ЛЕНТА RGB WS2801 IC чипови SMD505032pcs 5050 RGB LED Со 32paths возачот IC внатре да се вози 32 пиксели ,Поврзување со конт

Опис На ПроизводотLED Количина : 180 Led диоди / Метар Одделение од Водоотпорен : IP67 Работна Температура : 20° д

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Додаток сончева светлина, особено во зима, со пократки бел ден.* Ние го прифаќаме услови за плаќање на За

Тоа е исто за растенијата, и вистинскиот квалитет и интензитет на светлина не го направи сите разликата.

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди / Метар (

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Вие се согласувате да ги сите гор

Спецификација : Рамка Големина : 340x96x15mm (13 USB кабел и AC адаптер вклучен 4 фиксна бои Сега можете да внесете

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови П : дали

Please wait...