0
clear
  • Мини USB Светилка Батерија LED Светилка Прилагодува Фокусот Zoomable Алуминиум Легура Пренослива Батерија Светлина Светилка
  • -20%
  • -20%
Мини USB Светилка Батерија LED Светилка Прилагодува Фокусот Zoomable Алуминиум Легура Пренослива Батерија Светлина Светилка

Мини USB Светилка Батерија LED Светилка Прилагодува Фокусот Zoomable Алуминиум Легура Пренослива Батерија Светлина

DEN 335.52
DEN 319.00

Количината на стоката
Тековен

Опис На Производот
Спецификација :
Објектот Тежина : 2.47 оз (70g)
Објектот Боја : Goden
Осветлување : LED Кри
Батерија : вградена li-ion батерија
Полнење : USB полнењето
Зумирање : Истегнување на главата на светилката
3 Начини : Висок/низок/strobe
Предупредување :
Ве молиме не користете го кога полните, тоа ќе го скрати животниот век на светлото
Ве молиме не overcharge или overdischarge.
Пакување Содржина :
1 x Мини USB Rechargable Фенерче
Карактеристики : Мини USB полнење LED светилка оценет за 100,000 часа,max 350 lumens.
ПРИЛАГОДЛИВ ФОКУС/Zoomable : на Вниманието на голем дострел набљудување; Floodlight за големи областа осветлување.
3 LED СВЕТЛО НАЧИНИ : две нивоа на осветленост, а strobe светлина.
БЕСПЛАТНИ lanyard
ИЗДРЖЛИВИ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : авион одделение легури, премиум тип 3 хард-елоксирани.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
300
полнач:
Батерија
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
5W
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
жолта,црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Поддршка Dimmer:
Stepless затемнување
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
Q5
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Велосипедизам Пешачење Кампување За Итни Случаи
Број На Модел На:
BLH015
боја на светлина:
Бела
Батеријата вклучена?:
Yes
Тип На Батерија:
USB

Слични производи

Smart LED ЛЕНТА RGB WS2801 IC чипови SMD505032pcs 5050 RGB LED Со 32paths возачот IC внатре да се вози 32 пиксели ,Поврзување со конт

Тоа трае околу 57days за пристигнувањето на пратката Фабриката слики : Забелешка : 1.Без електрична бран.Тем

Температура на бојата : Ладна бела : 57007000k ,топло бела : 27003200k ,природни бела : 40004500kКомплет материјал : Умре

Соларен Погон 10m 100 LED Бакарна Жица String Светла за Божиќ Свадба Партија Празник Тревник Патио Внатрешна и

ако не се задоволни со тоа , го испрати назад и дозволете ни да ви даде целосна наплата.Каков вид на расте

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

LED Спецификација : LED Type : КРИ XPE LED. Прозрачна Флукс : 120~240 Lumen(максимална). LED Живот : 100,000 часа.Материјал и Из

Спецификација : Точка Име : 200 LED Расте СветлинаLED Количина : 200pcsLED Боја : 166 Red+34 BlueLED Чип : SMD3528Материјал : ABSК

Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)1.Следење на Број (можете да ги пратите на тоа)

79 / парче топла продажба! 600x600mm,24v DC,25w embeded полна боја led панел светлина+исти далечински dimmer+напојување,CE&RO

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Може директно да се поврзе на 12 v батерија, не заборавајте да додадете на радијаторот20 W висока моќност Л

(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.3 mm, должина 148mm12 Случај материјал : Трајни а

Спецификација : LED Type : 5054 SMD(надградба на 5050) LED Кол : 120 LEDs / m ; 600 LEDs Боја : Топло Бела / Ладно Бела / мраз син

IC Тип : APA104 LED Type : 5050 SMD RGBW Работи Влезен Напон : DC5 V Возење Режим : Contant Напон LED Кол : 30,60,72,144 led диоди / Метар (

Напојува со Osram3 W led2.Алуминиумска основа за добар топлина тоне3 Ние сами добро tranied и passional продажбата & по

>>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови П : дали

Ние ќе бидат високо appriciated.3,Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето име,адреса, те

>>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure у

Контакт информации : лице за контакт : Leonisskype : ву.8 W 245 Лумен висока моќност предводена модули за знак кут

50cm IP65 SMD 5050 36 LED Бела LED Цврсти Лента Базен 12 VНапон : 12 V DCLED Количина : 36pcsВодоотпорен : IP68Цевка Светилка на :

Please wait...