0
clear
  • 110V 220V Нови 3w led флексибилни црева plug ѕид светилки ноќни читање свиткување светилка огледало шминка сликарство светла LED sconces соба
  • -20%
  • -20%
110V 220V Нови 3w led флексибилни црева plug ѕид светилки ноќни читање свиткување светилка огледало шминка сликарство светла LED sconces соба

110V 220V Нови 3w led флексибилни црева plug ѕид светилки ноќни читање свиткување светилка огледало шминка

DEN 592.32

Количината на стоката
Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време .
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ви благодариме за вашето време.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните.
Материјал : Алуминиум
Влезен напон : AC 100-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : 3 W
Температура на бојата : Топло Бела или Неутрален Бела или Чиста Бела
Планината метод : Монтира на Ѕид
Контрола на владата : Ѕиден Прекинувач
Illumniation Област : 5m^2 до 10m^2
Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Но, не може да гарантира за да одговорите на време.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји.

Детални карактеристики

Абажур Боја:
со ЕУ приклучокот, а со НАС приклучок
Температура На Боја:
3000K, 4000K, 6000K
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Бренд Име:
GY
Напон:
90-260V,220V,110V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
GY-WL-046
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
1 година
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Сребро.
База Тип:
NA

Слични производи

16 W 12 W Ѕид Светилка Модерна Спалната соба Покрај Читањето на Ѕид Светлина 85265 V Затворен Дневна Соба и Ход

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

Опис на производот : Име : Нордиските Едноставна Плоштадот Алуминиум Led Ѕид Светилка Сјај Акрилик Коридо

LED Ноќ Светлина Батерија Сензор на Допир светлинаМоќност : 0.4 WМатеријал : Силикон+ABSСтил : А / Б / ВНапојува

11111Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на ваш

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни инф

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуш

Повеќе LED Огледало Светлина AC90260 V Модерна Козметички Акрилик Ѕид светилка Бања Осветлување Водоотпорен

Опис На ПроизводотПостојат Три големината можете да изберете.Ако ви треба 44*6cm 10 W лер;Ако ви треба 54*6cm 15 W

Внимание ве молиме : За увоз тарифа(даноци) ,Ова е купувачот е земја обичаи, ние не може да се контролира.П

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Таа го претвора било двоен стандард во штекер 2 USB полнењ

Оригиналниот Xiaomi USB LED Светло 5 V 1.2 W Преносни Енергија LED Светилка со Прилагодливи Рака За персонален КОМ

Спецификации Светлината Информации Тип надворешен ѕид светлина Карактеристики отворено осветлување ѕ

Поврзани производи за вашиот референца : Биро Светилка / Табела СветилкаДимензија : 43*30cmНапон : 110240 VСвет

Осветленост : притиснете Нагоре или Надолу копче за да ја зголемите или намалите јасноста на боите на с

Гроздобер Креативни Американски Село Спалната соба Ноќни Еленов Ѕид Светилка Личност Дневна Соба Влез

RH лофт механичка рака ѕид светилка студија соба ѕид светлина модерен дизајн ѕид осветлување дневна соб

Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака Ве молиме потврдете ја нарачката ќ

Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.Карактеристики : 3 D дизајн на ламба, исто како вистинск

започнетекрајотАнтичкиот Дневна Соба Студија Соба Ретро Гроздобер Табела Светилки Старата Мода Стакл

Опис на производот : Име : Модерна Едноставно Цврсто Дрво Led Ѕид Светилка Luminaria Сјај Стакло Нијанси Спалн

но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.

Бојата,големината и обликот може да се прилагоди.Превозот : Сите елементи на нашата продавница е беспла

Опис На ПроизводотМодел Широк Висока Кристал Материјал Примена простор НИ Цена JL880493 / 1 23cm 39cmВисок квали

Материјал : сликарство метал+Acryl *Големината на целиот : види слика детали *Светлосен извор : Нема во clude *С

Повеќе LED огледало светла Модерна шминка соблекувалната бања led огледало светлина тела дома осветлувањ

Please wait...