0
clear
  • Сигма Спортски 120-300мм F/2.8 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив За Nikon D810 D750 D610 D7500 D7200 D7100 D5600
  • -20%
  • -20%
Сигма Спортски 120-300мм F/2.8 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив За Nikon D810 D750 D610 D7500 D7200 D7100 D5600

Сигма Спортски 120-300мм F/2.8 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSM Објектив За Nikon D810 D750 D610 D7500 D7200

DEN 135360.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Интерфејс Тип:
Nikon БОЛЕСТ
Употреба:
Камерата
Сцена Тип:
Спортски,Луѓето,Посебно,Уште Живот,Патување,Сценографијата,Човечки,Архитектура
Леќа За Стабилизација Тип:
Сигма OS
Леќа Тип:
автоматски
Режим На Фокус:
Af, Мф
Целосна Рамка:
Yes
Тип:
Зум Објектив
Минимална Отворот:
F22.0
Леќи на УВ Филтер Големина:
105mm
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Почетен Датум:
До 2015
Пакет:
Yes
Фокус Тип:
Теле-Зум
Тежина:
1001g and above
Максимална Бленда:
f/2.8
Бренд Име:
сигма

Слични производи

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Задниот поклопец на леќите + Камера тело капа обезбеди

Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress Светлото в

Универзална 6282mm / 62mm да 82mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камерат

Б+W XSP MRC УВ Филтер : 40.5 mm 49mm 52mm 55мм 58mm 62mm 67mm 72mm 77mm 82mmБ+W XSP MRC УВ филтер користи највисок квалитет и отпорни на

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Задниот поклопец на леќите + Камера тело капа обезбеди

52mm центар стиснете Snapна ззп покритие за Canon Nikon 52 мм ЛеќаВоведОваа капа штити вашиот објектив од прашина

Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!.100% Сосема нов и висок квалитет.Не се применуваат во рамките на 50

Кои сме Ние : · Ние сме manufacurer за камерата леќи на камерата адаптер ,ние сме добредојдени и мало и трговиј

Универзална 5282mm / 52mm да 82mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камерат

37mm Центар за Малку Леќа КапаКарактеристики·Го штити предниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и

Спецификација : Долго Материјал : МеталБоја : ЦрнаПогоден за : 67mm филтри, адаптери, леќадлабочина : 40mmПаке

McoplМКFAF3 Макро Продолжување Цевка Метал Авто Фокус БОЛЕСТ Адаптер за FUJIFILM XPro2 XT1 XA2 XE2 XE2s X70 XM1 Микро dslr фото

Опис На ПроизводотОбјектот спецификитеБрој На Модел : 49 52 55 58 62 67 72 77 mmОпис На ПроизводотВовед : 1) држи ка

Опис : Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.Тоа држи камерата не може да се спаси за нес

Функција : Оваа CCTV Леќа карактеристики легури школка со квалитетот на леќите.Тоа е идеален за употреба в

JJC LHJ66 леќа худ карактеристики филтер пристап прозорец за полесно прилагодување на специјалност ротира

Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

Зошто ние го избере Ali Express Стандард на Превозот?Гаранција&Return1.Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Ние се стр

Универзална 7782mm / 77mm да 82mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камерат

​Макро Продолжување Цевка За NIKON сите dslr фото SLRВоведза Nikon SLR & dslr фотоТаа се движи на леќа подалеку од фи

Опис : Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.Тоа држи камерата не може да се спаси за нес

Ние нема да бидат одговорни ако вашата земја сопствен оддел detains вашиот парцела Време На Испорака : Леќа

Опис На ПроизводотОпис Спречи сјајот и леќа одблесокот предизвикани од несакани светлина Џез до вашите

55мм центар стиснете Snapна ззп покритие за Canon Nikon 55 мм ЛеќаОваа капа штити вашиот објектив од прашина и во

Please wait...