0
clear
  • Centechia 3-Фаза 3 во 1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 58mm DSIR Canon Објектив За Nikon Камера
  • -20%
  • -20%
Centechia 3-Фаза 3 во 1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 58mm DSIR Canon Објектив За Nikon Камера

Centechia 3-Фаза 3 во 1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 58mm DSIR Canon Објектив За Nikon Камера

DEN 89.76
DEN 78.00

Количината на стоката
Тековен

Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Големина : 58mm.
3.Материјал : Гума.
4.Три-Фаза дизајн им овозможува на 3 различни должина на хауба комбинација кои се компатибилни. за повеќето од вообичаениот тип на леќа.
5.Само треба да ја носи еден аспиратор за различни објективот на отворено фотографија само.
6.Худ направен од висок квалитет на гума која ви овозможува лесно да се прилагоди худ должина.
7.Мала тежина овозможува погодност за извршување за надворешна фотографија.
8.Дизајниран пред филтер тема за лесно да се инсталира филтер.
9.Навој прстен направени од Издржлив метал.
10.Погоден за Nikon,Canon.
11.Боја : Како на сликата покажува.
Пакет : 1 * 58mm 3 фаза гума леќа худ.
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Детални карактеристики

Бренд Име:
centechia
Број На Модел На:
C0792
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
CANON

Слични производи

55мм центар стиснете Snapна ззп покритие за Canon Nikon 55 мм ЛеќаОваа капа штити вашиот објектив од прашина и во

Супериорен квалитет НОВ Објектив Flex кабел FPC За Sony SEL18200 18200 Камера Поправка делови Прашање? Ако сакате да

Спецификација : Долго Материјал : МеталБоја : ЦрнаПогоден за : 67mm филтри, адаптери, леќадлабочина : 40mmПаке

Леќа Адаптер Прстени Одговараат За Pentax К Планината Објективот на 16mm В гората на Филмската КамераНа сите

Карактеристики : • 100% сосема нов.• Заштита на леќи од прашина, влага, гребнатини, и други штети.• Може да

За : Panas&nic Lumix 14mm f / 2.5 Aspheric GСерија ЛеќаPanas&nic Lumix 20mm f / 1.7 Aspheric GСерија Леќаи сите леќа со 46mm филтер нишкаМоде

Универзална 7277mm / 72mm да 77mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камерат

Опис На ПроизводотОпис Спречи сјајот и леќа одблесокот предизвикани од несакани светлина Џез до вашите

Опис На ПроизводотОбјектот спецификитеБрој На Модел : 49 52 55 58 62 67 72 77 mmОпис На ПроизводотВовед : 1) држи ка

Точнонаживотот боја препевот ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Од суштинско значење во бил

Универзална 6282mm / 62mm да 82mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камерат

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Задниот поклопец на леќите + Камера тело капа обезбеди

Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да зара

Универзална 5572mm / 55мм да 72mm Чекор До Прстен Филтер Адаптер за UV,ND,CPL,Метал Чекор До Прстен Адаптер камера

37mm Центар за Малку Леќа КапаКарактеристики·Го штити предниот дел на вашиот објектив од вода, прашина и

McoplМКFAF3 Макро Продолжување Цевка Метал Авто Фокус БОЛЕСТ Адаптер за FUJIFILM XPro2 XT1 XA2 XE2 XE2s X70 XM1 Микро dslr фото

Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress Светлото в

​Макро Продолжување Цевка За NIKON сите dslr фото SLRВоведза Nikon SLR & dslr фотоТаа се движи на леќа подалеку од фи

Пакетот вклучува : 2 парчињаПлаќање1 Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.Превозот 1.Превозот известување ќе би

Опис На ПроизводотПред Да Се ПоПакет : 1x ND Филтер1x сандак 1x филтер кутија

Бесплатен превозот, нови и оригинални за нико леќа AFS Nikkor VR ЕД 200mm F / 2 G АКО VR ИМЕ ПЛОЧА 1 K087560Ние сме профес

Please wait...