0
clear
  • IMAGIC Concealer Пенкалата се Држиме Двојно-заврши Контура Крем за Лице Око Фондацијата Concealer Селектирај & Bronzer 3D База Шминка
  • -20%
  • -20%
IMAGIC Concealer Пенкалата се Држиме Двојно-заврши Контура Крем за Лице Око Фондацијата Concealer Селектирај & Bronzer 3D База Шминка

IMAGIC Concealer Пенкалата се Држиме Двојно-заврши Контура Крем за Лице Око Фондацијата Concealer Селектирај

DEN 284.16
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен долготраен ефект.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. Како работи : Создава илузија на посилна jawline, повеќе писан образите, и потенок носот.Поради осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата . 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Нуди удобно носење. Да се чува вон дофат на деца. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број. Користете го вашиот прст или шминка издувам КОМБИНАЦИЈА, СМЕСА, се ВКЛОПУВААТ! Белешки : 1.
Карактеристики : име на Производ : Двоен-заврши 2 во 1 Контура се Држиме Бои : 1#,2#,3#(секој Контура се Држи со 2 бои) Нето тежина : 2 x 0. Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Како да се користи Применуваат нагласи држи на јаготки, средината на челото, под очите, надолу центарот на вашиот нос, на веѓата коска и заедно jawline. Засили вашето изглед со нашиот сите-цел Меч заврши 2 во 1 Контура Стап што има крем заврши дека се крие, нагласува и контури со леснотија. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Двоен-заврши 2 во 1 Контура се Држиме е достапна во 3 различни сенка комбинации за да ги собере сите тонот на кожата, вклучувајќи и една универзална сенка.

Детални карактеристики

Тип:
Bronzer & Highlighter
Состојка:
Крем
Бренд Име:
IMAGIC
НЕТО-WT.:
4g
Корист:
Заличи,Долго-траен,Лесно да се Носат,Concealer
Формулирањето:
Крем
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Bronzer & Highlighter
Големина:
Full Size

Слични производи

3) Ние само брод да се потврди цел адреси.3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по

1)Превозот време за Русија ќе биде за 2040days или подолго поради строгите локалните царински преглед...

Ви благодариме за вашето доаѓање.ако изберете Продавачот за Испорака Метод(не може да се песна) ,на стр ac

BIOAQUA Мека Роза 3 Боја на Руменило Природни Навлажнувачки Светлина Руж Руменило Шминка Лесно да се Носат

Боја : 1#, 2#,3# рок на траење : 5 години Тежина : 4g*2 Функција : светло обоени Тзона за да заличи Темно Varea попра

КАКО ДА се Еден Чекор : Осигурајте се дека вашиот основа или база на избор е применет и во собата со една

BIOAQUA Полжав вода тендер не меур Длабоко чистење на испуштање на шминка чистење е јасна и чиста хидратант

BIOAQUA Тенок Воздух Перница Буквар ББ Навлажнувачки Крем Concealer Шминка на Лицето Поправка Голи шминка Водо

149871 сет 5 во 1 Мултифункционален Електрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Мини Спа Нега на Кожата, мас

Па како и други стоки, ве молиме да се разбере дека Различни лични усни' боја, кармин ќе го направи секој

Професионални Контура Bronzer Highlighter Палета Сочинуваат Трепет Сјајот Сјај Заличи Висока Полесни Прав Шмин

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ве молиме имајте предвид дека купу

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Име на производ : Мажите Чистење на ЛицетоНЕТО WT : 100gКоли

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит

Можете да контактирате со нас.Ние ќе ви помогнат и да организира инспекција нашата обработка на линкот..

За сите над сјај, додадете ги вашите омилени течни фондацијатаПовеќе капки ќе се користи, повеќе лумино

Боровинките чистење длабоко отстранување на рог чистење Нето : 120g Состојки : вода, глицерин, екстракт од

ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на

Три големи предности : (1) Concealer На besmear нежно, може да покрие до fleck,темно тешки кожата,пора гломазна итн.Фо

BIOAQUA Минерални Руменило Палета Лице Контура Шминка Мат Blusher Шминка Поправка Трајно Природни Осветлувај

Ние ќе РЕФУНДИРАЊЕ на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и п

5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празницит

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.6) Ако не сте добиле вашат

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Бренд : LAIKOU Карактеристики : 1 Подобрување на сувост на кожата и масло лачење проблеми...

Крајната контура комплет со sculpting во прав, highlighter и руменило или bronzer во огледува компактен 2 : Плаќањето м

Please wait...