0
clear
  • OPER коленото влошки Здравствена Нега Медицинска Коленото Поддршка на олеснување на болката се Подготвуваат За Менискус Повреда Patella Омекнување Фиксна Артритис Rehabi
  • -20%
  • -20%
OPER коленото влошки Здравствена Нега Медицинска Коленото Поддршка на олеснување на болката се Подготвуваат За Менискус Повреда Patella Омекнување Фиксна Артритис Rehabi

OPER коленото влошки Здравствена Нега Медицинска Коленото Поддршка на олеснување на болката се Подготвуваат

DEN 3039.36
DEN 1824.00

Количината на стоката
Тековен


Погоден за лица : 1. Offshoring patellar лабава, заеднички нестабилност, 2. Рехабилитацијата по операцијата на Производот Заслуга : А : Користете силен, издржлив OK материјал увезени од Јапонија, се чувствувам меки и удобни Б : Кога половина месечината fixed column на надворешниот раб на patella, носат во внатрешноста на затегнато, може да се претвори на оската на patella на точен, за да се спречи коленото patellar offshoring, C : Член 4 флексибилна поддршка дополнително да се подобри стабилноста на коленото, спречи лабава и тресење зглобовите.

Детални карактеристики

боја:
Црна
Големина:
Free size
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
KN-26
Бренд Име:
OPER
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Големина:
слободни
боја:
Црна
Материјал:
Дише
Функција:
U тип дизајн Четири флексибилна поддршка бар
Употреба:
Коленото повреда
копче 1:
Точно коленото
копче 2:
олеснување на болката
копче 3:
Се подготвуваат за повреда на менискус
копче 4:
Медицински точни
копче 5:
Лесно да се Носат

Слични производи

Карактеристики : Hightech материјали : NEOPRENE + N двострано крпа + Lycra ткаенина Овој производ ќе ви помогне да ко

Стоматолошки форцепс за чистење заби, заби здравствена заштита.Спецификација Име на Производ : Директн

2)Ако вашата предмети се дефектни(не поради злоупотреба или погрешна употреба).Ние ќе ви даде брз одгово

Прашање : 1, грбот исправен грб, поставен на крива форма 2) Основана физиолошки кривини на lumbar 'рбет, lumbar' р

.2 парчиња / многу пети сепаратор вистински hallux valgbicyclic палецот ортопедски протези за да се поправи orthotics

20 Pcs само лепило nonwoven завој ќе се добие Материјал : Неплетени Должина : 5m (по рашири) Ширина : 5cm Тежина : 15g /

Описи : За Samsung : S3(I9308 I9300) (Галакси S3 SHVE210 K) (Галакси S3 SHVE210 L)(i9308) / S4 (I9508) (Galaxy S4 SHVE300 L) (Galaxy S4 GTI9405)(i9500) / S5 / S6З

1"Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена ЗавојКожа Бела,Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Розова, Жолта,Флуо

Внимание : 1 Руски клиенти : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика н

2 парчиња / многу 3 D Eyeshade Жените и Мажите Патување Око Маска Мултибоја Спиење Око МаскиКоличина : 2 парчињ

5 Филтер хартија 2 парчиња / пакет )5, plugin дизајн6, парична казна denier полипропилен ткаенина, со мека, топла

Aneercare Менструалниот првенство може да се соберат на крв, може да се направи крвна целосно отсечени од во

Лесен и со мал модел донесе многу лесен за користење, било каде во било кое време 5 Опис : Што се 'Рчењето и

Големина : S / M / L S : 25*12*34 см (погоден за 3538 метри) M : 28*13*37 см (погоден за 3941 јарди) L : 29*14*38 см (погоден за 4144 ја

Материјал : Полипропилен Температура : 20 ° C ~ 120 ° C Тежина : 472g Големина на : 28 * 17 * 16.5 CM Употреба : за собирањ

Descrition : Точка име: Медицински clavicle подготвуваат држење на телото назад пенкалата назад поддршка Матери

да ги смири нервите, подобрување на спиење квалитет.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе би

Добредојдовте на трговија на Големо, ако купат голема количина, ние може да од страна на моретоMateriel : Мед

Ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ќе продолжи да се воведе нови производи, и најма

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвез

2 ПАРЧИЊА CE ФДУ Мали Внатрешното Уво Невидливи апаратче за Слушање Сида КИЦ Мини Внатрешноста На Увото З

7 CM дијаметар 1 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Име : Надворешна Алуминиумска Кертри

2 парчиња само лепило nonwoven завој ќе се добие Материјал : Неплетени Должина : 5m (по рашири) Ширина : 5cm Тежин

Пред да ја користите оваа содржина ,мора да се сврти НАИСКЛУЧУВАЊЕ на Off (исклучено), и да се сврти на јачи

1"Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена ЗавојКожа Бела,Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Розова, Жолта,Флуо

Please wait...