0
clear
  • Лов Оптика Monocular 16x52 Двојна За Фокус Оптички Зум Објектив Патување Телескоп Туризам Обемот Двоглед
  • -20%
  • -20%
Лов Оптика Monocular 16x52 Двојна За Фокус Оптички Зум Објектив Патување Телескоп Туризам Обемот Двоглед

Лов Оптика Monocular 16x52 Двојна За Фокус Оптички Зум Објектив Патување Телескоп Туризам Обемот Двоглед

DEN 983.04
DEN 580.00

Количината на стоката
Тековен


Лов Оптика Monocular 16x52 Двојна За Фокус Оптички Зум Објектив Патување Телескоп Туризам Обемот Двоглед Наслов : Ноќно 16x52 двојно светла круг monocular телескоп Карактеристики : Јасна визија режим на Фокус : Singal фокус Фокусот систем : Центар Призмата систем : Покрив Зголемување : 16x Цел леќа : 52mm Око олеснување : 10.2 mm Излез ученик : 3мм Поле на гледање : 66'8000 yds Големина(L*W) : 150*55мм/(4.5*1.65") Боја : Црна Употреба : Патување, отворено спортски, гледајќи го игра, претстави, перформанси, птица приказ на ѕверот, набљудување на нејзиниот диви животни, кампување, планинарење, авантура, снимањето, стрелаштво, риболов, набљудување на терен, цениме сценографијата и така натаму Пакет се вклучени : 1x monocular телескоп

Детални карактеристики

Број На Модел На:
new8021

Слични производи

12*30" Јаглерод стрелка Spine300 ID6.2mm со 5" Турција пердув и Bohning стрелка Nock за традиционално се поклонат и да Из�

Добредојдовте во мојата продавницаГ4 Црна Боја SlingshotИнформацииТело Материјал : Најлон+30%FiberglassВисина : 6.5

7596938153188399 ТОПЛА парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче6 Компјутери Лов Стрелките Со

Wargame Airsoft Тактички Играчка Пластични М9 Нож Отворено Лов Обука Кампување Опстанок Cosplay Нож ЦрнаКарактери

Ловна Пушка Гума Одвратна Подлога ЛизгаНа Buttstock Пушка Снимањето Продолжување Пушка Пиштол Задник Зашти

5 CM дијагонално Боја : Црна / сребрена се Купи е да наведете боја, или случаен sendМатеријал : Алуминиум лег

IPSC S TI Стил Обемот Планината База за Weaver Тип CMORE Црвена Точка Поглед Црна / Сребрена Целосна Метална Конст

SHS Airsoft 3 челик заби клипот за Мауи CA ИДЕНТИЧЕН G&G G&P JG CYMA КА Airsoft AEG Ставка Опис : Суштински дел за надградба

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Ако треба, ве молиме контактирајте со нас Другите : ве Молиме контактирајте не преку порака прво наместо

Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се од

Откако ќе се потврди на прими пакет, pls, исто така ни даде проценка Ние ќе ги пратите пратката и повратни �

КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM 6 : 00 PM EST) неделно.)· Ние не се одго�

Greenbase M300 C M300 Мини Скаут Светлина Постојано & Еден Двоен Излез Оружје Светлина 20mm Железнички Со Switch Опашк�

Предмети отстранети од нивните 'блистерpack" display пакување не се враќа.други земји ќе брод од страна на Кин

1 Квалитет направени остри самострел завртки за прецизно снимање 2 Дизајниран за 50 80 кг Crossbows 3 Одлично з

ГолеминаПрилагодливПакет Содржина : 1 x Пушка ПрашкаПлаќањеВраќање1.Прилагодлива големина.Време на исп�

Имаме многу случаи и дека дури и клиент добива објектот, системот на поштата се уште ни кажува дека тоа б

Please wait...