0
clear
  • Greenbase M300 M300C Мини Скаут Светлина Постојано & Еден Двоен Излез Оружје Светлина 20mm Железнички Со Switch Опашка Black/Dark Земјата
  • -20%
  • -20%
Greenbase M300 M300C Мини Скаут Светлина Постојано & Еден Двоен Излез Оружје Светлина 20mm Железнички Со Switch Опашка Black/Dark Земјата

Greenbase M300 M300C Мини Скаут Светлина Постојано & Еден Двоен Излез Оружје Светлина 20mm Железнички Со Switch

DEN 1919.52
DEN 1670.00

Количината на стоката
Тековен


Greenbase M300 C M300 Мини Скаут Светлина Постојано & Еден Двоен Излез Оружје Светлина 20mm Железнички Со Switch Опашка Black/Dark Земјата СПЕЦИФИКАЦИЈА ОСНОВНИ ПОДАТОЦИ ДИМЕНЗИЈА на ПОДАТОЦИ Тежина : 130g Железнички Тип : 20mm Weaver железнички Бруто Тежина : 190g Батерија : 1 x CR123 A 3 V (не се вклучени) Материјал : Алуминиум Тело Должина : 102mm(метално тело) Боја : Црна/ Темно Земјата
ЗА НАС
GREENBASE има работено во отворено лов за повеќе than10 години.

Детални карактеристики

Бренд Име:
GREENBASE
Број На Модел На:
M300C тактички светлина
боја:
Црна/ Темно Земјата
Тежина:
130g
Бруто тежина:
190g
Должината На Телото:
102mm(метално тело)
Материјал:
Алуминиум
Железнички тип:
20mm weaver железнички
Батеријата:
1 x CR123A 3V (не се вклучени)

Слични производи

Спецификација : Пиштол тактички понесе црвени ласерски поглед црвена точка домет airsoft Пиштоли 1911 М9 Глок

КарактеристикиТрговија на големо или трговија на мало( Повеќе квалитет,поевтина цена)Производство : Ст

SHS Airsoft 3 челик заби клипот за Мауи CA ИДЕНТИЧЕН G&G G&P JG CYMA КА Airsoft AEG Ставка Опис : Суштински дел за надградба

Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се од

Предмети мора да биде во сосема нов и resellable состојба.'Рбет : 500Стрелка должина : 31 Ние автоматски ќе остав

Имаме многу случаи и дека дури и клиент добива објектот, системот на поштата се уште ни кажува дека тоа б

Генералот 3 2 Точка Воздух Мека Мулти Мисија Тактички Рамо Ремени Прашка Лов Пиштол ДодатоциКарактерист

Материјал : нерѓосувачки челикСечилото : 2 сечилотоТежина : 125 житоКоличина : 10pcsАко руски клиентите сака

Мини Прилагодливи Компактен Црвена Точка Ласерски Поглед Со кој се одвојува Picatinny 20mm За Железнички Возд

До 6 месеци времето на мирување 13.Патеката Камерата е лесен за користење и се вклопува до 32 GB SDHC картичка

1 / 2" 3Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот Планината Железнички 20mm Hugnting Caza ДодатоциТежина : 4

Стрелките Quiver 45x36 cm Стрелка Торба 3 Точка Еден рамо во Црна / КаверОксфорд Ткаенина за Стрелаштво Лов на п

Emerson Тактички 2 Точка Bungee Пиштол Прашка Лов Прилагодливи Еластична Воена Тактичка Две Точка Bungee Прашка з

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

Откако ќе се потврди на прими пакет, pls, исто така ни даде проценка Ние ќе ги пратите пратката и повратни

Ако треба, ве молиме контактирајте со нас Другите : ве Молиме контактирајте не преку порака прво наместо

започнетекрајотДобредојдеДетали : Опис : Воена Пиштол прашка направени со висока густина најлонНаправ

1 Квалитет направени остри самострел завртки за прецизно снимање 2 Дизајниран за 50 80 кг Crossbows 3...

започнетекрајотДобредојдеДетали : Флексибилни бедрото платформа согласува да нога големина Брзо искл

Please wait...