0
clear
  • Висок Квалитет на MMS, GPRS SMS Лов Камера 12MP HD Дигитален Sup Трага Камера 940nm IR LED Видео Рекордер
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет на MMS, GPRS SMS Лов Камера 12MP HD Дигитален Sup Трага Камера 940nm IR LED Видео Рекордер

Висок Квалитет на MMS, GPRS SMS Лов Камера 12MP HD Дигитален Sup Трага Камера 940nm IR LED Видео Рекордер

DEN 6000.00

Количината на стоката
Тековен

44mm
Тежина
300g
Сертификација
CE FCC Ro Hs
Пакет Се Вклучени :
1 x Дигитална Камера
1 x USB Кабел
1 x ТВ Кабелска
1 x Рака
1 x Упатство
Ти anks за вас се заинтересирани во нашите производи. Прилагодливи задоцнување помеѓу предлози; 8 AA алкални батерии, најдолго време на мирување изнесува до 6 месеци; на Располагање операција температура : -20°C до 60°C; Време Застаруваат за автоматски и постојано снимање на слики/видеа на поставениот интервал; Со одреден Тајмер, камера може да се програмира да работи само во текот на претходно определен временски период секој ден; Печат на Камерата ИДЕНТИФИКАЦИЈА , датум, време, температура и фаза на месечината на секоја слика ви овозможува да ја препознаете каде и кога камерата ја сними фотографии; Вграден-во 2.
Yes
Време Застаруваат
Yes
Звук Бип
ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
SD Картичка циклус
ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Активирањето на Трупци (ПИР Дневникот на Снимањето)
Yes (Повеќето симпатична функција)
Работата Моќ
Батерија : 6 V; DC : 12 V
Тип На Батерија
8 AA
Надворешни DC
12 V
Стенд-од Сегашните
0.0" TFT екран во боја за преглед на фотографии и видеа во камерата. Ние сме во вашата услуга во секое време!
.15 м-р
Стенд-бај Време
4~6 месеци (4×АА~8×АА)
Автоматско Исклучување
auto switch to mode "НА" во 60-тите години без какви било операции
Потрошувачка На Енергија
150m A (+650m A кога целата 40 IR Led диоди светне)
Ниско ниво на батеријата Предупредување
4.8 V : сигнализација; 4. програмабилни
Снимање Броеви
1-7
Активирањето Време
0.0; FOV=52°; Авто IR-Намалување на-Отстранување (во текот на ноќта)
LCD Екран
2" TFT, RGB, 262k
ПИР Чувствителност
3 чувствителни ниво : Висок / Нормално / Ниско
ПИР растојание
12m – 15 милиони
ПИР Агол
90°
Големина на слика
5 MP/8 MP/12 MP = 2592 x 1944/3264x2448/4000x3000
Формат На Слика
JPEG
Резолуција на видео
720 P (1280x720), 640x320, 320x160
Видео Формат
AVI
Видео Должина
1-60sec.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
2.6 cm
Бренд Име:
tensdarcam
MMS/GSM/SMTP:
Поддршка

Слични производи

започнете $ 109.00 $ 52.32 $ 17.00 $ 7.99 $ 14.00 $ 7.98 $ 17.80 $ 9.08крајотИзградена од страна 600 D Водоотпорен Најлон материјал

Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.Купувачите се од

Стрелките Quiver 45x36 cm Стрелка Торба 3 Точка Еден рамо во Црна / КаверОксфорд Ткаенина за Стрелаштво Лов на п

Предмети отстранети од нивните 'блистерpack" display пакување не се враќа.други земји ќе брод од страна на Кин

5pcs / многу Тајван е Guarder Подобрена Хоп До Bucking, 70 тешко тип црна Airsoft AEG Лов Додатоци Тајван е автентичен Guard

Генералот 3 2 Точка Воздух Мека Мулти Мисија Тактички Рамо Ремени Прашка Лов Пиштол ДодатоциКарактерист

5 CM дијагонално Боја : Црна / сребрена се Купи е да наведете боја, или случаен sendМатеријал : Алуминиум лег

Спецификација : Пиштол тактички понесе црвени ласерски поглед црвена точка домет airsoft Пиштоли 1911 М9 Глок

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Елемент EX289 Опрема Сектор Стил Светло Планината за M951 M961 Handguard Железнички Airsoft додатоци Црн ТЕНКриви пре

Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве м

Продавница слики / видеа во 32 GB ТФкартичка.Боја слики во текот на денот и Црна слика во текот на ноќта 4.Н

Мини Прилагодливи Компактен Црвена Точка Ласерски Поглед Со кој се одвојува Picatinny 20mm За Железнички Возд

Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!· Ве

Материјал : нерѓосувачки челикСечилото : 2 сечилотоТежина : 125 житоКоличина : 10pcsАко руски клиентите сака

1 / 2" 3Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот Планината Железнички 20mm Hugnting Caza ДодатоциТежина : 4

Please wait...