0
clear
  • 1pc SCLCR0808F06 Алатка Носителот Нерѓосувачки Челик Здодевни Бар + 10pcs CCMT060204-HM Карбид Инсерти со Клуч За Струг Мелничката Алатка
  • -20%
  • -20%
1pc SCLCR0808F06 Алатка Носителот Нерѓосувачки Челик Здодевни Бар + 10pcs CCMT060204-HM Карбид Инсерти со Клуч За Струг Мелничката Алатка

1pc SCLCR0808F06 Алатка Носителот Нерѓосувачки Челик Здодевни Бар + 10pcs CCMT060204-HM Карбид Инсерти со Клуч

DEN 912.96
DEN 456.00

Количината на стоката
Тековен


Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Карбид Ножеви :
Добра цврстина и цврстина, долг животен век.
Едб површина по завршувањето, добра отпорност на абење.
За висока цврстина материјали и леано железо.5 mm
Функција :
Струг Надворешни Вртење Алатка Носителот :
Висока контрола сила и отпорност.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Може да се користи дури и во многу валкани средини.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Може да се намали алатка за мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност.
За одржување на тесни tolerances неспоредлив перформанс.
Издржливи и практични.
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Пакет се вклучени :
1pc x SCLCR0808 F06/SCLCR0808 H06 Носителот
1pc x Клуч
10pcs x Карбид Insert
Answer : ___________________________ Note :
Бојата на клуч и кутија ќе бидат испратени од страна на случаен избор.
BI0003310
Спецификација :
Струг Надворешни Вртење Алатка Носителот :
Бренд нови
Модел : SCLCR0808 F06/ SCLCR0808 H06 (Случаен)
Материјал : нерѓосувачки челик
Вкупна должина : околу.1 инчен
Карбид Ножеви :
Бренд нови
Модел : CCMT060204-HM
Материјал : Волфрам Карбид
Боја : Златна
Големина : прибл.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
вртење алатка носителот
Обложување:
Други
Бренд Име:
Mayitr
Тврдост:
Висок
Употреба:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.Превозот : 1 Ве молиме негува нашиот напор.Стоката се в

Русија клиенти : Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.Данок и должност : Ако купувачот

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Превозот начини : DHL / UPS / Федекс / EMS итн.M356L0 A NANYA 9...

Бесплатен превозот со ЕМС ПроОдделение 50Парче Волфрам Карбид 1 / 4Инчен Рутер Битови Поставување на Дрве

Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.com И

Бесплатен Превозот 2 парчиња 6mm SHK ballnose Две Двојно Флејта Спирала Крајот Мелници круг дно Мелење Машина С

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во реsaleable состојба,сите пакување, в

22 ER 5.50 ГМ YBG201 RT22.01 N5.50 ГМ ZCC.КТ Внатрешни Провира вметнете 22 ER 5.50 ГМ YBG201 Општи теренот провира алатка

Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници.Сите голем

Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.Купувачот е одговорен за било

Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции Сите голем

Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи.Да им служи на нашите крајните

15pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечило

Висок Квалитет на 1 компјутер Liyu 14mm Сечилото Носителот + 15pcs 60 / 45 / 30 степен Сечење Плотер Ролан Сечилото Б

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија Тешки за сечење, обработка соочува алатка за надворешни ножеви а

10pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечило

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

Превозот : 1 Ве молиме да имаат повеќе трпение.Политика На Враќање : 1 Ве молиме негува нашиот напор.Ние не

1 парче хартија Creasing машина , хартија creaser DC16 Bза Creasing Должина 526mm / 20inchНапомена : кога пратката стигнала н

BI0003115Спецификација : Бренд новиDrawbar : M10Стегање дијаметар опсег : 113mmMT2 месо тело Држи сите ER20 colletsВисок Ст

ви благодариме!!!.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена Бесплатен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе направиме подобро со ваши

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

Please wait...