0
clear
  • Mached вметнете HNEX0905 Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење диск FMD02-100-B32-HN09-10/DF01.09B32.100.10
  • -20%
  • -20%
Mached вметнете HNEX0905 Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење диск FMD02-100-B32-HN09-10/DF01.09B32.100.10

Mached вметнете HNEX0905 Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење диск FMD02-100-B32-HN09-10/DF01.09B32.100.10

DEN 10272.00
DEN 9245.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тврдост:
HRC40-45
Обложување:
никел или црна
Број На Модел На:
DF01.09B32.100.10
Материјал:
42CrMo
Употреба:
Мелење Машина
Тип:
лицето мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
вметнете спецификација:
HNEX0905
Дијаметар:
100
Висина:
50
ap:
8.5
Kr:
55°
Заб:
10
Тежина:
2.6
кориснички:
Yes

Слични производи

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во реsaleable состојба,сите пакување, в

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Мерки на претпазливост : Енкодер вретено и се мери окно е поврзан, колку што е можно користење на флексиб

Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие поп

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Превозот начини : DHL / UPS / Федекс / EMS итн.M356L0 A NANYA 9 и

1 x 400 W Вретено Мотор1 x ER11 алатка чак(3.175 mm 1 / 8)1 Работа напон : 1248vdc 2 Ротација на ветер : 300012000r / min (12 V3000r / мин ,

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превоз

★ Програма за поддршка на цел екран уредување, изграденаво 256 M масивна програма простор, може да се смес

Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции Сите голем

BI0003115Спецификација : Бренд новиDrawbar : M10Стегање дијаметар опсег : 113mmMT2 месо тело Држи сите ER20 colletsВисок Ст

Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.com И

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија карбид заварување вметнете соочува алатка голема брзина надворе

10pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечило

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе направиме подобро со ваши

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.Превозот : 1 Ве молиме негува нашиот напор.Стоката се в

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија Заварување алатка за обработка нерѓосувачки челик крајот лице н

Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата Ако е можно, ве м

МОЖЕБИ ЌЕ сакате Бесплатен превозот со ЕМС ПроОдделение 50Парче Волфрам Карбид 1 / 4Инчен Рутер Битови По

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 30pcs / кутија фреза клип триаголен нож indexable вметнете отпорност на YT15 3100511За ка

Превозот : 1 Ве молиме да имаат повеќе трпение.Политика На Враќање : 1 Ве молиме негува нашиот напор.Ние не

Please wait...