0
clear
  • Mached вметнете SEET120308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-050-A22-SE12-04/PF02.12A22.050.04
  • -20%
  • -20%
Mached вметнете SEET120308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-050-A22-SE12-04/PF02.12A22.050.04

Mached вметнете SEET120308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-050-A22-SE12-04/PF02.12A22.050.04

DEN 2592.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тврдост:
HRC40-45
Обложување:
никел или црна
Број На Модел На:
PF02.12A22.050.04
Материјал:
42CrMo
Употреба:
Мелење Машина
Тип:
лицето мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
вметнете спецификација:
SEET120308PER
Дијаметар:
050
Висина:
40
ap:
10
Kr:
90
Заб:
4
Тежина:
0.3
кориснички:
Yes

Слични производи

Висок Квалитет на 1 компјутер Liyu 14mm Сечилото Носителот + 15pcs 60 / 45 / 30 степен Сечење Плотер Ролан Сечилото Б

Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.com И�

10pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечило�

1 x 400 W Вретено Мотор1 x ER11 алатка чак(3.175 mm 1 / 8)1 Работа напон : 1248vdc 2 Ротација на ветер : 300012000r / min (12 V3000r / мин ,

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Превозот начини : DHL / UPS / Федекс / EMS итн.M356L0 A NANYA 9...

Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции...

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе направиме подобро со ваши�

Во Европските Земји, ќе чини околу 8 до 30 дена (повеќето земји може да се добие на пратката во рок од 15 ден�

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија Тешки за сечење, обработка соочува алатка за надворешни ножеви а�

YASAM имаат 6 бренд во Кинескиот пазар : SCGOтоа е регистрирана во Германија : Висок precison алатки и добар квали�

Имаме целосен опсег на Карбид Две / Двојно Flute Директно Рутер Малку модел големина за вашата изборот на, �

ви благодариме!!!.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена Бесплатен

Please wait...