0
clear
  • Mached вметнете SEET09T308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-063-A22-SE09-06/PF02.09A22.063.06
  • -20%
  • -20%
Mached вметнете SEET09T308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-063-A22-SE09-06/PF02.09A22.063.06

Mached вметнете SEET09T308PER Indexable мелење машина мелничката алатки соочуваат со машина за сечење FMP02-063-A22-SE09-06/PF02.09A22.063.06

DEN 3528.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тврдост:
HRC40-45
Обложување:
никел или црна
Број На Модел На:
PF02.09A22.063.06
Материјал:
42CrMo
Употреба:
Мелење Машина
Тип:
лицето мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
вметнете спецификација:
SEET09T308PER
Дијаметар:
063
Висина:
40
ap:
6.5
Kr:
90
Заб:
6
Тежина:
0.5
кориснички:
Yes

Слични производи

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија карбид заварување вметнете соочува алатка голема брзина надворе

Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата Ако е можно, ве м

Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници.Сите голем

15pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечило

Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.com И

Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превоз

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 30pcs / кутија фреза клип триаголен нож indexable вметнете отпорност на YT15 3100511За ка

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување Ве молиме наведете го ва

МОЖЕБИ ЌЕ сакате Бесплатен превозот со ЕМС ПроОдделение 50Парче Волфрам Карбид 1 / 4Инчен Рутер Битови По

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија Тешки за сечење, обработка соочува алатка за надворешни ножеви а

22 ER 5.50 ГМ YBG201 RT22.01 N5.50 ГМ ZCC.КТ Внатрешни Провира вметнете 22 ER 5.50 ГМ YBG201 Општи теренот провира алатка

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе направиме подобро со ваши

Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие поп

ИМЕ ГОЛЕМИНА Залив Железнички & Stile Битови 1 / 2" X13 / 4" Залив Покрена Панел Битови 1 / 2" X35 / 32"

Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs / кутија Заварување алатка за обработка нерѓосувачки челик крајот лице н

Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции...

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.Превозот : 1 Ве молиме негува нашиот напор.Стоката се в

Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиет

Имаме целосен опсег на Карбид Две / Двојно Flute Директно Рутер Малку модел големина за вашата изборот на,

Please wait...