0
clear
  • Мини Струг Машина WM210V Мали апарати за Домаќинство Струг со 600W Мотор
  • -20%
  • -20%
Мини Струг Машина WM210V Мали апарати за Домаќинство Струг со 600W Мотор

Мини Струг Машина WM210V Мали апарати за Домаќинство Струг со 600W Мотор

DEN 48960.00
DEN 40637.00

Количината на стоката
Тековен

ние ќе испрати случаен!! Вовед Растојанието Помеѓу Центрите : 360mm 1.
На нови објекти или Санираат објектите ќе бидат испратени до вас, откако ќе прими предмети за замена . Вклучувајќи данок & царинење услуга ; Нема лимит на тежина; треба околу 25-30 дена. 2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.)
Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа.Оддалечена област 60 дена.
ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата. Влечење плоча : 75 mm 12.
Сите се враќа да се испраќаат назад кон компанијата магацин во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА . (ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.
Плаќање :
Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress веб-сајт, 100% безбедно плаќање на тука. Обезбедување посветен на логистички услуги ;Од Кина - Москва - Вашата локална градот . Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем. Нето тежина : 70 kg 17.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака.
ние ќе ви помогнеме у справи со случајот во рок од 2 дена и ќе ви даде задоволни решение . Моторот моќ : 600 w 15. На tailstock коси : MT2 14. Вретено дупка со дијаметар : 21 mm 7. Вртење метрички навој опсег : 0. Бесконечна брзина на прилагодување 8.Мини Струг Машина WM210 V Мали апарати за Домаќинство Струг со 600 W Мотор
RE : Сина боја и сребрена боја. На вретеното брзина спектар 50-2500 ВРТЕЖИ во минута со висок и низок две рецки 9. Вртење инчен тема опсег : 10-44 TPI 10.
Наплата ќе се даде откако ќе добиеме вратени предмети во оригинално пакување. Двете врвот на далечина : 400 mm 2. да се Достави до вашата локална градот , не го вашиот дом ,треба да одат на логистички центар за да се добие парцела .

Детални карактеристики

Бренд Име:
HONGTENG
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
WM210V
Растојанието Помеѓу Центрите:
360MM
Вртење дијаметар:
210mm
Ширина на кревет:
100
вретено коси:
MT3
Вретено создаден:
21mm
моќност:
600W
Напон:
110V/220V (please leave me a message)

Слични производи

Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во пое

Ве молиме проверете со нас, за да видите дали постои канцеларија во вашиот град или каде е најблиската к

Мини дрвени мушка машини за обработка на вода мелење машина круг топкамашина која форма и да ги намали д

Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во пое

QRLS400 1500 W електрична мелница за месо од не ' рѓосувачки челик повеќенаменски кујнакомерцијални stuffer минс

Контактирајте со нас Денес!За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга,ве молиме љубезнокомуницир

220 V / 110 V Прирачник печат машина за Бронзирање Машина за ПВЦ Картичка WTJ90 AСликата покажуваОпис опис на Пр

1pcs Види Водоотпорен Тестер Види СлучајОтпорен на вода Тестер Види Алатка 6 БАНКОМАТСликата покажува : Ф

Ние ќе ве информира кога тој продолжува Ви благодариме.

Јазикот страна мелница машина за мелење внатрешна лабораторија професионален моделопрема стоматолошк

НОВИОТ Автомобил се Намали Цевка Цевка Кабел Машина за Сечење 110v и 220v Топлина се СмалуваатЦевки Автомат

Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.com / store / product / ExtraShippingCostShippingDefferencefor1kgor

html Ако одберете CTRЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, ве молиме имајте на ум дека вие треба да ги собереш вашата стока во пре

Кабел 220 V Серпентина Обврзувачки Машина Жица Здрав Машина не ' Рѓосувачки Челик Црева Пакување Машина T15

JMY870 250 W Мелница за Виде Ножот ротациони агол рачна мелница машинимашински Алуминиумски виде ножот 1pcСли

Во прав за обликување, пластични и гумени производи за формирање на хидраулична преса машинаПримена на

Превозот : ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување.html Ако одберете CTRЗЕМ

CH301 Chmer Изолација Одбор, Изолација Горната Плоча за WEDMLS Жица Машина за Сечење ДелВашиот жица намали Маши

Контактирајте со нас Денес!За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга,ве молиме љубезнокомуницир

Прирачник Птици Риболов Мамка Granulator Пилула Машина за Правење Добиточна Храна Производител на Пелети mell

За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан ви

Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на Ние ќе ги проверите деталите и да се

Please wait...