0
clear
  • Изгубени На Море Водител на Дрво види 2018 Топла Продаде Мажи Жени Мода Дрвени Часовници со Вистинска Кожа Луксузни Кварц рачен часовник Подароци
  • -20%
  • -20%
Изгубени На Море Водител на Дрво види 2018 Топла Продаде Мажи Жени Мода Дрвени Часовници со Вистинска Кожа Луксузни Кварц рачен часовник Подароци

Изгубени На Море Водител на Дрво види 2018 Топла Продаде Мажи Жени Мода Дрвени Часовници со Вистинска Кожа

DEN 822.24
DEN 576.00

Количината на стоката
Тековен

Ние брод на вашиот парцела во рамките на 3 работни дена откако плаќање во готово. По аукција ве молиме да заврши работа. EMS е погодна за пакети помеѓу 1kg до 5kg, кој ќе трае една недела или така за превозот. 45mm
Случај Дебелина : околу.
Мали боја разлика, е предмет на материјал објект
Известување Пред Налози
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено. Јас не наплата на превозот цена, и се врати превозот цена е платена од вас. Ние ќе знак на вашите производи, како дар и да ги прогласи ниска вредност за да се избегне вашиот увоз доход. Купувачот е одговорен за било увозни давачки и локалните даноци. Ние ја проверите на нашата порака често и со задоволство ќе ви обезбеди какви било дополнителни фотографии или информации. Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да се измени. Ние ќе се врати на корист. Ве молиме да се стави нашата Продавница на вашите омилени.
Превозот
1. Ве молиме овозможи 7 дена за враќање на парите, како што ќе треба време за трансфер на пари.
Изгубени На Море Водител на Дрво види 2017 Топла Продаде Мажи Жени Мода Дрвени Часовници со Вистинска Кожа Луксузни Кварц рачен часовник Подароци
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Моден дизајн види дрво со квалитетот Вистинска кожа за на рака
Практичен дизајн, мека да се носат и добро да натпревар
Одредено време и да се задржи добрата време
Не се отпорни на вода, не за туширање или пливање
Спецификации :
Бендот материјал : Вистинска кожа Кожа
Случај материјал : Бамбус Дрво
Случај Големина : околу.
Услови за Продажба
Се надеваме на вашето купување искуство со нас да биде одличен една.
Контактирајте Со Нас
Ние ја опишуваат нашата предмети на најдоброто од нашата способност. 240mm*23mm
Нето Тежина : 25g
Пакетот вклучува :
1 x Зглоб Види
Забелешка : Различни серии на часовници, дрво жито на штрек ќе бидат различни.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Aismei
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Број На Модел На:
Дрво-003LO
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
10мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
мажите се види:
кожа кварц види
Дрво Се Види:
види дизајн
Животната Средина Види:
Relojes став hombre
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дрвени
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи

Луксузна Мажите е Полн Челик Транспарентен Скелет Автоматски Механички Зглоб часовници Видипреку Фуст

, Пакет се Вклучени : 1 x Вистински Оригинални Санда Види 1 x Use Manual Ако ви треба кутија,.

ОПИС на Бренд O T МОРЕ Метал кожа Големинабирате : 4 cmБендот : 23 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакат

Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиент

Опис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи Скелет dial диз

Купувачот плаќа врати превозот Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентитеПовратни информацииНие

БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH2309 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГЕНДИГИТАЛЕН LED ДВИ

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Hardl

Повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек на купувачот штом купувачот плаќа за објектот и

Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура

Опис●Движење : miyota 821 A Automatic (автоликвидација) движење ●Бирање : сива dail со светлосен makrs ●Случај дијаме

ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време.3 cm Случај Дебелина : 1...

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Кварц движење, Метал Состав : 316 L не '

Главни Карактеристики : 1 Машката голема dial; 2 Висок квалитет на кожа за на рака; 3 Авто датум; 4...

Ние ќе Безусловна наплата ако не го примите објект во рок од 60 дена по уплатата (Бразил е 120 дена)1 Ние мож

Опис●Движење : Мореgull 1731 automatic (само ликвидација) движење ●Бирање : бела dail ●Случај дијаметар : 42mm ● Фун

Автоматски механички види секогаш работи без батерии или windup, само со кинетичка енергија.html Ali Express Стан

SHENHUA Врвот Бренд Mens Механички Часовници За Мажи Ретро Автоматско Скелет Steampunk Кожа Механички Часовници

Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и а

Please wait...