0
clear
  • MAL20-275 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 275mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL20-275 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 275mm удар мини воздух цилиндар

MAL20-275 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 275mm удар мини воздух

DEN 499.20

Количината на стоката
Тековен

MAL20-275 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 275mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MAL20-275
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар:
275mm
Модел:
MAL20-275
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

50pcs / многу Зелена Капи HIWIN Dustproof Опфаќа железнички прашина маска C4 за 15mm HIWIN водич шиниПакет : 50 PCS C4 ЖЕЛЕЗН

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

MAL4035 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

Модел S623 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3 Надворешниот Дијаметар(D) 10 Ширина (Б) 4 Печати Тип 2 RS (Дв

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена И задржи во допир Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние,

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

MAL2060 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 60mm удар мини воздух

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Please wait...