0
clear
  • Бесплатен превозот LMK25UU 25мм страната имајќи Страната Линеарни Лагери Страната Линеарна Буш
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот LMK25UU 25мм страната имајќи Страната Линеарни Лагери Страната Линеарна Буш

Бесплатен превозот LMK25UU 25мм страната имајќи Страната Линеарни Лагери Страната Линеарна Буш

DEN 721.92

Количината на стоката
Тековен


Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серија
Број на модел : LMK25 UU
Внатре дијаметар : 25mm
Надворешниот дијаметар : 40mm
Вкупна должина : 58mm
Пакет содржина : 2 парчиња LMK25 UU

Детални карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LMK25UU
Капацитет На Моторот:
Никој
Премази:
Хром
Структура:
линеарни окно
Должина:
NONE
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
1.0kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Слични производи

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќиБрој на модел : LMK8 UUВнатре дијаметар : 8mmНадворешниот дијаме

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

Овие трошоци се на купувачот одговорност Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Пневматски од нерѓосувачки челик, Електрични Тип Actuator Автоматски Електрични Водата Плови Топката Вент

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

Спецификации : Б Тип ПригушувачМОДЕЛПОРТ ГОЛЕМИНАМАТЕРИЈАЛПРИТИСОКБM5М5ДУВАЧКИОТДО 8 BARБ6G1 / 8"Б8G1 / 4"Б10G3 /

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

Please wait...