0
clear
  • MAL40-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL40-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар

MAL40-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух

DEN 585.60

Количината на стоката
Тековен


MAL40-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MAL40-35
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар:
35mm
Модел:
MAL40-35
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

Axial Топката Удар Имајќи 51103 17*30*9 мм Авион, удар топката имајќиМАТЕРИЈАЛ : ЧеликПревозот : 1.Превозот дена :

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

Please wait...