0
clear
  • MAL20-60 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 60mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL20-60 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 60mm удар мини воздух цилиндар

MAL20-60 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 60mm удар мини воздух

DEN 294.24

Количината на стоката
Тековен


MAL20-60 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 20mm понесе 60mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MAL20-60
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар:
60mm
Модел:
MAL20-60
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Axial Топката Удар Имајќи 51103 17*30*9 мм Авион, удар топката имајќиМАТЕРИЈАЛ : ЧеликПревозот : 1.Превозот дена :

MAL4075 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќиБрој на модел : LMK8 UUВнатре дијаметар : 8mmНадворешниот дијаме

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

MAL3265 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 65mm удар мин

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

Овие трошоци се на купувачот одговорност Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

MAL1655 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 55мм удар мини возду

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

Please wait...