0
clear
  • Бесплатен превозот 1pcs 3X10X4mm S623 2OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7 Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Лежишта/Риболов Ролна Лежишта S623C 2OS S623-2RS
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 1pcs 3X10X4mm S623 2OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7 Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Лежишта/Риболов Ролна Лежишта S623C 2OS S623-2RS

Бесплатен превозот 1pcs 3X10X4mm S623 2OS БЛАГАЈНИЧКИТЕ ABEC7 Нерѓосувачки Челик Хибрид Керамички Лежишта/Риболов

DEN 335.52
DEN 319.00

Количината на стоката
Тековен


Модел S623 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3 Надворешниот Дијаметар(D) 10 Ширина (Б) 4 Печати Тип 2 RS (Две страни метал) Материјал од не ' Рѓосувачки челик Испорака датум На барање за испорака
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние може да се 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HWB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
S623 2OS
Површина Грубост:
Ра 0.4
Премази:
2RS
Структура:
Челик
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта
Име:
S623 2OS
Премази:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потеклото на Земјата:
Кина
Должина:
mm
Број На Модел На:
S623 2OS
HD:
4
OD:
10
ID:
3

Слични производи

Овие трошоци се на купувачот одговорност Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена И задржи во допир Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние,

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

(Сликата е само за референца)машки конец воздух цевка Директно М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6 M6 Лактот М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

Please wait...