0
clear
  • 5 x CNBTR Страната Линеарна Имајќи Вертикална Железнички Поддршка 300мм Оптичка Оска 8мм
  • -20%
  • -20%
5 x CNBTR Страната Линеарна Имајќи Вертикална Железнички Поддршка 300мм Оптичка Оска 8мм

5 x CNBTR Страната Линеарна Имајќи Вертикална Железнички Поддршка 300мм Оптичка Оска 8мм

DEN 717.12
DEN 538.00

Количината на стоката
Тековен

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации; 2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана. 3.Оваа група ги вклучува 2 парчиња страната линеарна стапка, 1 buc оптичка оска и 2 парчиња линеарна железнички поддршка. 4.Висока точност, добра отпорност на абење и сила, тешко да ' рѓа,безбеден и сигурен. 5.Одговара за различни видови на електронска опрема ,водич род, се вози вратило и проп. 6.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг работен век. Боја : Сребро Бренд име : CNBTR Тежина : 232g Додаток : 2 buc 42x32x11mm Алуминиум Вертикална Железнички Вратило Поддршка 2 парчиња 23.8x32mm Челик Круг Страната Линеарна Имајќи 1 buc 300x8mm челични Цилиндри Лагер Железнички Packge вклучуваат : 1 сет на Вертикална Страната Линеарна Имајќи го Поставите(5pcs) П : Како можам да знам повеќе детали на секоја Додаток? A : Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за да видите поврзани објекти со соодветните клучни зборови.

Детални карактеристики

Бренд Име:
CNBTR

Слични производи

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Овие трошоци се на купувачот одговорност Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

MAL1635 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

Axial Топката Удар Имајќи 51103 17*30*9 мм Авион, удар топката имајќиМАТЕРИЈАЛ : ЧеликПревозот : 1.Превозот дена :

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

MAL3265 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 65mm удар мин

MAL4025 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 25мм удар мини возду

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата

MAL4075 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Please wait...