0
clear
  • MAL32-65 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 65mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL32-65 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 65mm удар мини воздух цилиндар

MAL32-65 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 65mm удар

DEN 403.20

Количината на стоката
Тековен


MAL32-65 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 65mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
MAL32-65
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар:
65mm
Модел:
MAL32-65
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Нови Прецизност Хром Позлатен Вратило,Линеарно Движење Вратило 16mm * 1000 MMоваа Окно ќе се направи голема CN

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

(Сликата е само за референца)машки конец воздух цевка Директно М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6 M6 Лактот М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6

MAL3255 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 55мм удар ми

50pcs / многу Зелена Капи HIWIN Dustproof Опфаќа железнички прашина маска C4 за 15mm HIWIN водич шиниПакет : 50 PCS C4 ЖЕЛЕЗН

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (DC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

MAL1655 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 55мм удар мини возду

MAL1635 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена И задржи во допир Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние,

Please wait...