0
clear
  • 50 Парчиња М5 - 6mm Директно Пневматски Цевка Воздух Црева Брзо Монтирање Мини Приклучок
  • -20%
  • -20%
50 Парчиња М5 - 6mm Директно Пневматски Цевка Воздух Црева Брзо Монтирање Мини Приклучок

50 Парчиња М5 - 6mm Директно Пневматски Цевка Воздух Црева Брзо Монтирање Мини Приклучок

DEN 1056.00
DEN 1003.00

Количината на стоката
Тековен


(Сликата е само за референца)
машки конец воздух цевка Директно М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6 M6 Лактот М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6 M6
Експрес време
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека имате
примените предмети.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ја поправат
во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да
контактирајте со нас. Услуга На Клиентите
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Испратете ни e-mail
со било какви прашања или прашања може да имате.
Работат време (Пекинг време)
Работни денови : 8 часот наутро до 21 часот
Викенди : 9 часот наутро до 20 часот
Ви благодариме И среќно!!!

Детални карактеристики

Број На Модел На:
PC 6-M5
Тип:
Приклучоци

Слични производи

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

Овие трошоци се на купувачот одговорност Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Нови Прецизност Хром Позлатен Вратило,Линеарно Движење Вратило 16mm * 1000 MMоваа Окно ќе се направи голема CN

Пневматски од нерѓосувачки челик, Електрични Тип Actuator Автоматски Електрични Водата Плови Топката Вент

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

Axial Топката Удар Имајќи 51103 17*30*9 мм Авион, удар топката имајќиМАТЕРИЈАЛ : ЧеликПревозот : 1.Превозот дена :

Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена И задржи во допир Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние,

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

MAL4075 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

MAL1635 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (DC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

MAL3255 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 55мм удар ми

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Please wait...