0
clear
  • MAL16-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL16-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар

MAL16-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух

DEN 275.52

Количината на стоката
Тековен


MAL16-35 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MAL16-35
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
16mm
мозочен удар:
35mm
Модел:
MAL16-35
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

MAL3255 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 55мм удар ми

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

MAL4075 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

MAL1655 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 55мм удар мини возду

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши п

Please wait...