0
clear
  • 5Pcs 51103 Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 17mm x 30мм x 9mm Бесплатен превозот Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
5Pcs 51103 Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 17mm x 30мм x 9mm Бесплатен превозот Висок Квалитет

5Pcs 51103 Axial Топката Удар Имајќи 3-Делови 17mm x 30мм x 9mm Бесплатен превозот Висок Квалитет

DEN 335.04
DEN 318.00

Количината на стоката
Тековен


Axial Топката Удар Имајќи 51103 17*30*9 мм Авион, удар топката имајќи
МАТЕРИЈАЛ : Челик
Превозот :
1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 20-35days.
2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплата
Повратни информации :
1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,
вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.
2.Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт пред да замине било кој тип на повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако сакате да купите нешто друго не може да се најде во нашата продавница ,
ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори што е можно поскоро
Ви благодариме за вашето време и добредојде на нашата продавница за шопинг!

Детални карактеристики

Бренд Име:
HWB
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
axial
Тип:
Топката
is_customized:
Yes

Слични производи

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (DC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќиБрој на модел : LMK8 UUВнатре дијаметар : 8mmНадворешниот дијаме

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

Нови Прецизност Хром Позлатен Вратило,Линеарно Движење Вратило 16mm * 1000 MMоваа Окно ќе се направи голема CN

Пневматски од нерѓосувачки челик, Електрични Тип Actuator Автоматски Електрични Водата Плови Топката Вент

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

пакет се вклучени : 2 парчиња BK122 парчиња BF12Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T / T,Western Union,Money Gfram и Чек .Ни

50pcs / многу Зелена Капи HIWIN Dustproof Опфаќа железнички прашина маска C4 за 15mm HIWIN водич шиниПакет : 50 PCS C4 ЖЕЛЕЗН

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

Please wait...