0
clear
  • MAL40-25 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 25мм удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL40-25 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 25мм удар мини воздух цилиндар

MAL40-25 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 25мм удар мини воздух

DEN 580.80

Количината на стоката
Тековен


MAL40-25 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 25мм удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MAL40-25
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар:
25mm
Модел:
MAL40-25
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

MAL3265 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 65mm удар мин

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

MAL1655 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 55мм удар мини возду

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

MAL1635 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 35mm удар мини воздух

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

MAL3255 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32милиметри понесе 55мм удар ми

(Сликата е само за референца)машки конец воздух цевка Директно М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6 M6 Лактот М5 4 6 M5 M5 3 М3 4 М4 4 6

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

Тип : SC лизгачки блокБрој на модел : SC10 UUВнатрешен дијаметар : 10ммПакет содржина : 4 парчиња SC10 UU1)Вашата По

Модел S623 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3 Надворешниот Дијаметар(D) 10 Ширина (Б) 4 Печати Тип 2 RS (Дв

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

Објектот спецификите Осветленост Дел Број : 6138611400 6138611860 Производителот Дел Број : 6138611400 6138611860 Друг Дел Б

MAL4035 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 35mm удар мини воздух

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други зем

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Please wait...