0
clear
  • MAL32-55 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 55мм удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL32-55 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 55мм удар мини воздух цилиндар

MAL32-55 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 55мм удар

DEN 379.20

Количината на стоката
Тековен


MAL32-55 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 32-милиметри понесе 55мм удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
MAL32-55
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар:
55мм
Модел:
MAL32-55
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Пневматски од нерѓосувачки челик, Електрични Тип Actuator Автоматски Електрични Водата Плови Топката Вент

MA1680 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

50pcs / многу Зелена Капи HIWIN Dustproof Опфаќа железнички прашина маска C4 за 15mm HIWIN водич шиниПакет : 50 PCS C4 ЖЕЛЕЗН

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши п

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

4 PCS Инјектор за Гориво За Peugeot Citroen 0280156034 447180 9638220380 1984 E9 96382203

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

MAL1655 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 55мм удар мини возду

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата

Please wait...