0
clear
  • Висок квалитет на Бесплатен Превозот 4pcs SC10UU SCS10UU Линеарно движење топката лежишта слајд блок черупка за 10мм линеарна вратило водич железнички
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет на Бесплатен Превозот 4pcs SC10UU SCS10UU Линеарно движење топката лежишта слајд блок черупка за 10мм линеарна вратило водич железнички

Висок квалитет на Бесплатен Превозот 4pcs SC10UU SCS10UU Линеарно движење топката лежишта слајд блок черупка

DEN 485.28
DEN 461.00

Количината на стоката
Тековен


Тип : SC лизгачки блок
Број на модел : SC10 UU
Внатрешен дијаметар : 10мм
Пакет содржина : 4 парчиња SC10 UU
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди)повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние може да се 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HWB
Водич Ширина или Дијаметар:
10мм
Број На Модел На:
SC10UU
Тип:
линеарна
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (4 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.400kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
38cm x 5cm x 5cm (14.96in x 1.97in x 1.97in)
Водич Ширина или Дијаметар:
10мм
Услуга:
Висок Квалитет на услуга
Бучава:
z1
квалитет:
Супериорен производ
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

1 PCS Електричен Мотор Пумпа за Вода+1 PCS Термостат За BMW X3 Х5 328 I 528i 128i

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

пакет се вклучени : 2 парчиња BK122 парчиња BF12Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T / T,Western Union,Money Gfram и Чек .Ни

HF1008 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

50pcs / многу Зелена Капи HIWIN Dustproof Опфаќа железнички прашина маска C4 за 15mm HIWIN водич шиниПакет : 50 PCS C4 ЖЕЛЕЗН

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши п

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

20pcs Бесплатен превозот 6201zz 62012 RS 12x32x10mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 12*32*10ммИмаме два вида на

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Тоа е repect за нас Корисниците се одговорни за ЦАРИНА Точка мора да биде во оригинална состојба и без физи

Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена И задржи во допир Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние,

20 Pcs Тркала Центар Центар Капа 1 K0601149 E За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Mk5 Touran Caddy

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

MAL4075 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

Нови Прецизност Хром Позлатен Вратило,Линеарно Движење Вратило 16mm * 1000 MMоваа Окно ќе се направи голема CN

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Please wait...