0
clear
  • MAL40-75 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MAL40-75 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух цилиндар

MAL40-75 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух

DEN 608.64

Количината на стоката
Тековен


MAL40-75 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 40mm понесе 75mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MAL40-75
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар:
75mm
Модел:
MAL40-75
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба бил

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи Сите наши п

Модел : CDJ2 B 10*100Б Материјал : не ' рѓосувачки челик Понесе : 10мм Удар : 100mm Глума : Двојно дејство Течност : Во

Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека Ако имате проблем или прашањ

10pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (DC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ

Задебелена Табела Нога Заштитник со 16mm Завртка Круг Дното Стол Ногата / Стапалото Заштитна Подлога Мебе

Тип : LM линеарна имајќи серијаБрој на модел : LM16 UUВнатре дијаметар : 16mmНадворешниот дијаметар : 28mmВкупна

20pcs Бесплатен превозот 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

PC601 PC602 PC801 PC802 бела боја воздух фитинзи по 100pcs / многу само за Флориан Reiter со бесплатен превозотHOEN е една о

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Тип : LMK.UU плоштадот страната линеарна имајќи серијаБрој на модел : LMK25 UUВнатре дијаметар : 25mmНадворешнио

Спецификација : Обезбедено Притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / см)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / см)*Притисок Ре

Please wait...