0
clear
  • MA16-80 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух цилиндар
  • -20%
  • -20%
MA16-80 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух цилиндар

MA16-80 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух

DEN 281.76

Количината на стоката
Тековен


MA16-80 Висок квалитет двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 80mm удар мини воздух цилиндар
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MAL20-25 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Детални карактеристики

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MAL16-80
За:
Мини Цилиндар
Создаден Големина:
16mm
мозочен удар:
80mm
Модел:
MAL16-80
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Температура:
-20 до 70
Брзина спектар mm/s:
30~800
акција:
двојно дејство

Слични производи

Спецификации : Б Тип ПригушувачМОДЕЛПОРТ ГОЛЕМИНАМАТЕРИЈАЛПРИТИСОКБM5М5ДУВАЧКИОТДО 8 BARБ6G1 / 8"Б8G1 / 4"Б10G3 /

20pcs Бесплатен превозот 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

Спецификации : МОДЕЛDIN 43650 B (DC Напон)Серпентина Делница КутијаПРИКЛУЧОКОТ МЕТРИ ДАЛЕЧИНА11mmПРИКЛУЧОКОТ

Спецификација : Обезбедено Притисок Отпор1.5 MPa(15kgf / см)Најголем Работен Притисок1.0 MPa(10kgf / см)*Притисок Ре

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why дир

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*2 Парчиња 6000 Z Двојна Заштитените Запечатени Длабоко Ри

1.ДИМЕНЗИИ : 2 ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 3 ПРЕВОЗОТАКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ В

Спецификации : Ве молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

Бесплатен превозот 1pcs 6003zz 60032 RS 17x35x10mm длабоко ритам топката имајќи 17*35*10ммИмаме два вида на овој произво

(мм) Води(mm) Точноста Завртка должина(mm) 1610 16 10 C7(0 Животниот век на техничка поддршка.4,ИспоракаПримероци

4pcs Бесплатен превозот 6004zz 60042 RS 20x42x12mm длабоко ритам топката имајќи 20*42*12mmИмаме два вида на овој производ

На јачината на звукот е 40% помала од стандардната пневматски делови На мали и овална ракавот е лесно да с

Бесплатен превозот 1pcs 6200zz 62002 RS 10x30x9mm минијатурни длабоко ритам топката имајќи 10*30*9mmИмаме два вида на ов

Please wait...