0
clear
  • 2 парчиња/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло
  • -20%
  • -20%
2 парчиња/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

2 парчиња/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

DEN 671.52
DEN 638.00

Количината на стоката
Тековен

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.

Детални карактеристики

Излез Тип На:
Луер Заклучување На Главата
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
20ML

Слични производи

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот Низ годините на развојот, "Hold Peak"бренд стана важ

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

со dhl / федекс 500pcs / многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мер

Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Возд

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум (GMT +8)

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : Ние ќе

Предмети испратени од Далечниот Исток се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност Техничка поддрш

57" (Lx H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ве моли

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања Купувачот ќе биде одгов

Предности : 1 Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет Ве молиме контактирајте со нас

Тоа може да се примени за медицина, транспорт и складирање.1 h Pa √ Карактеристики IP67 √ √ √ ° / ° Избор √ √

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствително

Please wait...