0
clear
  • CBG Јаглероден челик Gravure Обложени Лекар Ножот за Печатење Лекар Сечилото крило lamella 40#
  • -20%
  • -20%
CBG Јаглероден челик Gravure Обложени Лекар Ножот за Печатење Лекар Сечилото крило lamella 40#

CBG Јаглероден челик Gravure Обложени Лекар Ножот за Печатење Лекар Сечилото крило lamella 40

DEN 13200.00

Количината на стоката
Тековен


Предности :
1. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас. Ве молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за понатамошен контакт навремено. Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми.
За превозот :
1.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост.)
За повратни информации : 1. Поради усвојување на најдобрите нерѓосувачки челик како материјал, сечилото е многу издржлива и трајна, без деформација. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета! 2.
Употреба на високо квалитетни UDDEHOLM, Напредна технологија произведени од страна на ESR; осигурајте се дека квалитетот го достигне стандардот на Меѓународната Сертификација на ISO9002.
Ако треба да брод од страна на вашиот начин,ве молиме контактирајте со нас. Пакување од хартија кутија, вакуум третман, секој 100 кутија.
Лесен за употреба, многу заштитни
1. Сите отворање, инсталирајте и игра. Може да се користи за долго време.
Кружен лак радиус : 0. Во процесот на користење, тоа не треба да мелење повторно како и производство не треба да се прекини за промена на сечилото често.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Број На Модел На:
крило lamella 40#
Спецификација:
W40mm*T0.15mm*L100m
Материјал:
Јаглероден Челик
Место на Потекло:
Италија
Соодветна flintiness:
1960N/mm (580HV)
Max дијаметар толеранција:
1.0/3000mm
Кружен лак радиус:
0.0025 mm
Пакување:
Во тетрапак пакување, вакуум третман, тетрапак од 100 m
Нож работ:
1.3*0.067 mm
Тип:
airfoils ултра-тенок нож
Име:
Италија CBG

Слични производи

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот Низ годините на развојот, "Hold Peak"бренд стана важ

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет�

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум (GMT +8)

Па се чувствуваат слободни да контакт Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние нема да му ја

12000 MHzЗасилувач стекнат : како што е прикажано во следнава сликаС= 0,1 MHz, добивка=32d BF= 500 Mhz добивка=31d BF=1000 MHz

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : ...

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот�

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Опис : Материјал : Пластични Боја : Сина Карактеристики : Овој Лебдечки Термометар е совршен и лесен начи�

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

Висок КвалитетСосема нов!Тоа е еден micrographic адаптер за да го поврзете микроскоп цел на вашата камера.Маш�

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања Купувачот ќе биде одгов

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

ОписТермометар Температура Мерач Дигитален ТермометарСпецификации : Температурата на мерење : 50 C~+300 C(5

Дигитални Метар 30 ~ +70 целзиусови Степени Термометар Црвени Led Температура Метар DC 12 V 24 V Температура Тес�

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствително

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе тра�

со dhl / федекс 500pcs / многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мер

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Месо Термометар Готвење Сонда Електронски BBQ Термометри Домаќинство Вовед : На сонда месо термометар е �

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AК

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Контра Кликнете3 Материјал : Пластични + Метал4...

57" (Lx H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ве моли

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен, �

Употреба на високо квалитетни UDDEHOLM, Напредна технологија произведени од страна на ESR; осигурајте се дек�

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото Д

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Тоа е повеќе Безбеден Акоќе се врати на точк�

Please wait...