0
clear
  • Италија CBG ACCIAI G Обложени Лекар Ножот За Печатење Јаглероден челик стружење сечилото 40#
  • -20%
  • -20%
Италија CBG ACCIAI G Обложени Лекар Ножот За Печатење Јаглероден челик стружење сечилото 40#

Италија CBG ACCIAI G Обложени Лекар Ножот За Печатење Јаглероден челик стружење сечилото 40

DEN 13200.00

Количината на стоката
Тековен


Употреба на високо квалитетни UDDEHOLM, Напредна технологија произведени од страна на ESR; осигурајте се дека квалитетот го достигне стандардот на Меѓународната Сертификација на ISO9002. За плаќање : 1. Соодветна flintiness : 1960 N/mm (580 HV)
5. Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми. Нема потреба за мелење повторно, спаси повеќе време
3. Сите перки се направи на Шведска нерѓосувачки челик
Uddeholm 20mci-r (C : 1%,Si : 0. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по уплатата примена.
Јаглероден Челик Стандарден Тип
W20/25/30/35/40/50/60mm*T0. Пакување од хартија кутија, вакуум третман, секој 100 кутија. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка. Единствена кружни сечилото
Внимателно заштита на тапан од абење. Ве молиме љубезно укажуваат на декларираната вредност за царинска ако се потврди цел,
ако не,ние ќе ги прогласи иста со вредноста на нарачката.
Лесен за употреба, многу заштитни
Тип
Spec. Ве молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за понатамошен контакт навремено.)
За повратни информации : 1.15mm*L100m
Нерѓосувачки Челик Се Згусне Тип
W35/40mm*T0. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Заштедете повеќе време.
Кружен лак радиус : 0.2mm*L100m
Нерѓосувачки Челик Стандарден Тип
W30/40/50mm*T0.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост. Тоа само ве однесе 30 секунди. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет.Италија CBG ACCIAI G Обложени Лекар Ножот За Печатење Јаглероден челик стружење сечилото 40#
Професионална производителот од Италија.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Број На Модел На:
крило 40#
Спецификација:
W40mm*T0.15mm*L100m
Материјал:
Јаглероден Челик
Место на Потекло:
Италија
Соодветна flintiness:
1960N/mm (580HV)
Max дијаметар толеранција:
1.0/3000mm
Кружен лак радиус:
0.0025 mm
Пакување:
Во тетрапак пакување, вакуум третман, тетрапак од 100 m
Употреба:
Лесен за употреба, многу заштитни
Нож работ:
1.3*0.075 mm
Име:
Италија CBG

Слични производи

Спецификација : Обемот носителот : Φ86mmВертикална Пост Висина : 240mmВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото

I thermocouple за дигитален термометарТехнички спецификации : 1 thermocouple за дигитален термометар2.К тип3.0400 C4.Каб

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

Опис : Материјал : Пластични Боја : Сина Карактеристики : Овој Лебдечки Термометар е совршен и лесен начи

со dhl / федекс 500pcs / многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мер

modname=ckeditorНие може да го прилагодите сите видови на засилувач, јачина на изворот и АНТЕНСКИ Ве молиме кон

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен,

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум (GMT +8)

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото Д

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот Низ годините на развојот, "Hold Peak"бренд стана важ

Месо Термометар Готвење Сонда Електронски BBQ Термометри Домаќинство Вовед : На сонда месо термометар е

Предмети испратени од Далечниот Исток се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност Техничка поддрш

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена Во случај на објектот функционираат под правилн

На точноста : 5 Боја : Црна + Портокал (точно како што се слики покажаа) Ние ќе ја ќе замена на нашите превоз

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : Ние ќе

57" (Lx H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ве моли

12000 MHzЗасилувач стекнат : како што е прикажано во следнава сликаС= 0,1 MHz, добивка=32d BF= 500 Mhz добивка=31d BF=1000 MHz

Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Возд

Тоа може да се примени за медицина, транспорт и складирање.1 h Pa √ Карактеристики IP67 √ √ √ ° / ° Избор √ √

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Контра Кликнете3 Материјал : Пластични + Метал4...

Please wait...