0
clear
  • 4pcs/Многу 10ml 10cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло
  • -20%
  • -20%
4pcs/Многу 10ml 10cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

4pcs/Многу 10ml 10cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

DEN 959.52
DEN 912.00

Количината на стоката
Тековен

Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Негативни повратни информации не реши ништо.
Тоа може да се користи за да додадете мастило за ink jet печатачи. Вашето задоволство е многу важен за нас.
10ml Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата
Количина : 4pcs
Вкупна Должина : 135mm
Телото Дијаметар : 20mm
Оваа чаша шприцот може да се заклучи pinhead целосно. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.Исто така се користат во козметички fields за да ги апсорбира етерично масло. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Тоа ќе се избегне pinhead намалувањето кога го користите овој заклучување на главата шприц.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.

Детални карактеристики

Излез Тип На:
Луер Заклучување На Главата
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
10ml

Слични производи

Спецификација : Име на Производ Пролет Тест Сонда Модел GP2 S Совет Тип на Сферични Радиус Совет Max Кол 4mm В

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

Висок КвалитетСосема нов!Тоа е еден micrographic адаптер за да го поврзете микроскоп цел на вашата камера.Маш

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот Низ годините на развојот, "Hold Peak"бренд стана важ

modname=ckeditorНие може да го прилагодите сите видови на засилувач, јачина на изворот и АНТЕНСКИ Ве молиме кон

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmПесна Должина : 520mmБаза Димензии : 320x305x16mmКрупни / Парична Казна Фок

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствително

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото Д

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Тоа може да се примени за медицина, транспорт и складирање.1 h Pa √ Карактеристики IP67 √ √ √ ° / ° Избор √ √

57" (Lx H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ве моли

Серијата тип rangefinder е наменета за надворешна долги мерка и дизајн и производство , е погодна за разни зем

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен,

Дигитални Метар 30 ~ +70 целзиусови Степени Термометар Црвени Led Температура Метар DC 12 V 24 V Температура Тес

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум...

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена Во случај на објектот функционираат под правилн

со dhl / федекс 500pcs / многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мер

Опис : Материјал : Пластични Боја : Сина Карактеристики : Овој Лебдечки Термометар е совршен и лесен начи

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

I thermocouple за дигитален термометарТехнички спецификации : 1 thermocouple за дигитален термометар2.К тип3.0400 C4.Каб

Предмети испратени од Далечниот Исток се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност Техничка поддрш

12000 MHzЗасилувач стекнат : како што е прикажано во следнава сликаС= 0,1 MHz, добивка=32d BF= 500 Mhz добивка=31d BF=1000 MHz

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет

Please wait...