0
clear
  • HoldPeak HP-883A Дрво Влага Метар LED Дисплеј Сонда Мерка Tpye 50mm Индукција Длабочина Назад светлина Податоци се одржи Автоматско исклучување
  • -20%
  • -20%
HoldPeak HP-883A Дрво Влага Метар LED Дисплеј Сонда Мерка Tpye 50mm Индукција Длабочина Назад светлина Податоци се одржи Автоматско исклучување

HoldPeak HP-883A Дрво Влага Метар LED Дисплеј Сонда Мерка Tpye 50mm Индукција Длабочина Назад светлина Податоци

DEN 892.80
DEN 821.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот. Низ годините на развојот, "Hold Peak"бренд стана важен дел во глобалната мерење индустрија. Ние може да обезбеди други Изразат за вас, но надоместок ќе се плаќа од страна на вашата страна.ISO 9001 : 2000 за сертификација беше доделена. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди повеќе високо квалитетен производ за вас. Основната Функција : Податоците се Одржи Назад Светлосна Индикација за слаба Батерија Автоматско исклучување Спецификација за Производ : Производ Слика : Пакет се Вклучени : Hold Peak HP-883 A Дрво Влага x 1 англиски јазик Прирачник x 1 Сметководствена Кеса x 1 Внимание : Ние само се обезбеди Батеријата кога ќе изберете shpping метод од Fedex. Со reasearch и развој ДТП, Добар квалитет на производи со конкурентна цена, Професионален тим за продажба и услуги.Ние сме ZHUHAI JIDA HUAPU Инструмент Co. Објектот ќе биде поставено во рок од 3 дена откако ќе го добиете на вашата исплата, pls осигурајте се дека на вашата адреса и име и презиме.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот производ во 60days, и ве Молиме да ни даде од 3 работни дена за да се провери причината.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,Сите големи кредитни се прифатени throgh се обезбеди плаќање processcor ЗАЧУВАМ.Ние сме една од професионални eletronic инструмент производители во КИНА.Ако производот не се исти како и decription или скршен во транзит.како да не работат или други користење на проблемот. Тоа ќе потрае 15-60 работни дена да пристигнат.Производ Информации : Точка Име : Hold Peak HP-883 A Дрво Влага Метар LED Дисплеј Сонда Мерка Tpye 50mm Индукција Длабочина Назад светлина Податоци се одржи Автоматско исклучување Бренд : Hold Peak Производителот : ZHUHAI JIDA HUAPU ИНСТРУМЕНТ CO. Фабриката Информации 1. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиент sevices .Вашиот statisfaction и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HoldPeak
Број На Модел На:
HP-883A

Слични производи

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Тоа може да се примени за медицина, транспорт и складирање.1 h Pa √ Карактеристики IP67 √ √ √ ° / ° Избор √ √

На точноста : 5 Боја : Црна + Портокал (точно како што се слики покажаа) Ние ќе ја ќе замена на нашите превоз

Висок КвалитетСосема нов!Тоа е еден micrographic адаптер за да го поврзете микроскоп цел на вашата камера.Маш

57" (Lx H) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ве моли

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Контра Кликнете3 Материјал : Пластични + Метал4...

3* L100mЈаглероден Челик180m / минMDCДоктор Ножеви во калемиW40*T0.3* L100mЈаглероден Челик180m / минMDCДоктор Ножеви

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол...

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmПесна Должина : 520mmБаза Димензии : 320x305x16mmКрупни / Парична Казна Фок

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

12000 MHzЗасилувач стекнат : како што е прикажано во следнава сликаС= 0,1 MHz, добивка=32d BF= 500 Mhz добивка=31d BF=1000 MHz

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : Ние ќе

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AК

Спецификација : 1.Температурата На Работа Дијапазон : 10 ~ + 706 Ви благодариме за вашата поддршка!Драг прија

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

Спецификација : Име на Производ Пролет Тест Сонда Модел GP2 S Совет Тип на Сферични Радиус Совет Max Кол 4mm В

modname=ckeditorНие може да го прилагодите сите видови на засилувач, јачина на изворот и АНТЕНСКИ Ве молиме кон

Па се чувствуваат слободни да контакт Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние нема да му ја

Нови 3 Фаза Секвенца Ротација Индикатор Тестер Dropshipping Фаза Индикатор Дијагностичкиалатка SM852 BКарактер

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен,

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

I thermocouple за дигитален термометарТехнички спецификации : 1 thermocouple за дигитален термометар2.К тип3.0400 C4.Каб

Please wait...