0
clear
  • 4pcs/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло
  • -20%
  • -20%
4pcs/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

4pcs/Многу 20ml 20cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

DEN 1151.52
DEN 1094.00

Количината на стоката
Тековен

Па се чувствуваат слободни да контакт. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Тоа може да се користи за да додадете мастило за ink jet печатачи. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-30days. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Тоа ќе се избегне pinhead намалувањето кога го користите овој заклучување на главата шприц. Вашето задоволство е многу важен за нас.

Детални карактеристики

Излез Тип На:
Луер Заклучување На Главата
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
20ML

Слични производи

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Контра Кликнете3 Материјал : Пластични + Метал4...

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Тоа е повеќе Безбеден Акоќе се врати на точк

Опис : Материјал : Пластични Боја : Сина Карактеристики : Овој Лебдечки Термометар е совршен и лесен начи

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена Во случај на објектот функционираат под правилн

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

Спецификација : Име на Производ Пролет Тест Сонда Модел GP2 S Совет Тип на Сферични Радиус Совет Max Кол 4mm В

Спецификација : Обемот носителот : Φ86mmВертикална Пост Висина : 240mmВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото

I thermocouple за дигитален термометарТехнички спецификации : 1 thermocouple за дигитален термометар2.К тип3.0400 C4.Каб

3* L100mЈаглероден Челик180m / минMDCДоктор Ножеви во калемиW40*T0.3* L100mЈаглероден Челик180m / минMDCДоктор Ножеви

1 PC Дигитални Автоматски завртка фидер завртка хранење 1.05.0 mmПрилагодливи завртка Снабдување со машина /

На точноста : 5 Боја : Црна + Портокал (точно како што се слики покажаа) Ние ќе ја ќе замена на нашите превоз

Висок КвалитетСосема нов!Тоа е еден micrographic адаптер за да го поврзете микроскоп цел на вашата камера.Маш

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmПесна Должина : 520mmБаза Димензии : 320x305x16mmКрупни / Парична Казна Фок

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет

Please wait...