0
clear
  • 4pcs/Многу 2ml 2cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло
  • -20%
  • -20%
4pcs/Многу 2ml 2cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

4pcs/Многу 2ml 2cc Чаша Шприцот Луер Заклучување на Главата Обновливи Стакло Инјектор Лабораторија Стакло

DEN 767.52
DEN 729.00

Количината на стоката
Тековен

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас.Исто така се користат во козметички fields за да ги апсорбира етерично масло.

Детални карактеристики

Излез Тип На:
Луер Заклучување На Главата
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
2ml

Слични производи

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Спецификација : Вертикална Пост Висина : 390mmВертикална Пост Кол : Φ32mmХоризонтална Рака Должина : 410mmХориз

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас�

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : Ние ќе

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум...

Спецификација : Обемот носителот : Φ86mmВертикална Пост Висина : 240mmВертикална Пост Кол...

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 250mmВертикална Пост Кол : Φ32mmСтојат Грлото

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

12000 MHzЗасилувач стекнат : како што е прикажано во следнава сликаС= 0,1 MHz, добивка=32d BF= 500 Mhz добивка=31d BF=1000 MHz

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол...

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото Д

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствително

Нови 3 Фаза Секвенца Ротација Индикатор Тестер Dropshipping Фаза Индикатор Дијагностичкиалатка SM852 BКарактер�

Спецификација : 1.Температурата На Работа Дијапазон : 10 ~ + 706 Ви благодариме за вашата поддршка!Драг прија

На точноста : 5 Боја : Црна + Портокал (точно како што се слики покажаа) Ние ќе ја ќе замена на нашите превоз

Месо Термометар Готвење Сонда Електронски BBQ Термометри Домаќинство Вовед : На сонда месо термометар е �

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања Купувачот ќе биде одгов

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'±

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AК

Kmm покажувачот стил вода / течни резервоарот ниво мерач за vehienlar rv морски општи јахта мотоцикл брод автом

1 PC Дигитални Автоматски завртка фидер завртка хранење 1.05.0 mmПрилагодливи завртка Снабдување со машина /

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен, �

Please wait...