0
clear
  • со dhl/федекс 500pcs/многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мерач на температура на вода
  • -20%
  • -20%
со dhl/федекс 500pcs/многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мерач на температура на вода

со dhl/федекс 500pcs/многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мерач

DEN 10656.00
DEN 10123.00

Количината на стоката
Тековен

со dhl/федекс 500pcs/многу Симпатична бебе риба тип термометар температура метар со влажни и суви бебе мерач на температура на вода

Детални карактеристики

Бренд Име:
JUANJUAN
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
1
Моќност Тип:
Други
Употреба:
Други
Теорија:
Други

Слични производи

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум (GMT +8)

Din железнички дигитални програмабилни 220 VAC 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоќностAC НАПОН 220 V(DC1014

1 PC Дигитални Автоматски завртка фидер завртка хранење 1.05.0 mmПрилагодливи завртка Снабдување со машина /

Име на производ Thermocouple Тип К Тип Температурна Опсег 0400 C(32752 F) Сонда со Дијаметар од 5mm / 0.2" Сонда Должина

Притиснете H+ / M+ : Поставување на часови и минути исклучување на време., основана во 2006 година, во шенжен,

Нови 3 Фаза Секвенца Ротација Индикатор Тестер Dropshipping Фаза Индикатор Дијагностичкиалатка SM852 BКарактер

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmПесна Должина : 520mmБаза Димензии : 320x305x16mmКрупни / Парична Казна Фок

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлото Д

На точноста : 5 Боја : Црна + Портокал (точно како што се слики покажаа) Ние ќе ја ќе замена на нашите превоз

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

I thermocouple за дигитален термометарТехнички спецификации : 1 thermocouple за дигитален термометар2.К тип3.0400 C4.Каб

Спецификација : 1.Температурата На Работа Дијапазон : 10 ~ + 706 Ви благодариме за вашата поддршка!Драг прија

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Спецификација : Обемот носителот : Φ86mmВертикална Пост Висина : 240mmВертикална Пост Кол...

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 250mmВертикална Пост Кол : Φ32mmСтојат Грлото

часа на левата минута на правотоТемпературата корекцијаОтстранете го термостат ,притиснете "SET" копчет

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Тоа е повеќе Безбеден Акоќе се врати на точк

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена Во случај на објектот функционираат под правилн

Please wait...