0
clear
  • W40*T0.20mm*L100m Швајцарија MDC Мастило Лекар Сечилото Јаглероден Челик Сечилото Лекар Ножеви во калеми
  • -20%
  • -20%
W40*T0.20mm*L100m Швајцарија MDC Мастило Лекар Сечилото Јаглероден Челик Сечилото Лекар Ножеви во калеми

W40*T0.20mm*L100m Швајцарија MDC Мастило Лекар Сечилото Јаглероден Челик Сечилото Лекар Ножеви во калеми

DEN 18240.00

Количината на стоката
Тековен

3* L100m
Јаглероден Челик
180m / мин
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W40*T0.3* L100m
Јаглероден Челик
180m / мин
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W50*T0. Тоа е погоден за повеќе од 180m висока-брзина машина.7* L100m
Јаглероден Челик
180m / мин
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W40*T0.
Карактеристики : 100 на бокс, анти-корозија пластични безбедност пакување, постабилна и издржливи. Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми.20mm*L100m
Материјал : Јаглероден Челик Сечилото
конвенција нож edge : 0. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас.
За превозот :
1. Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка. Тоа само ве однесе 30 секунди.7 мм
Швајцарија MDC лекар ножеви во калеми, усвојува high-end челик појас!
За да бидете сигурни дека ножеви квалитет и оригинални, Daetwyler прави ласерски производител на ножеви секој од 1,5 метар.7* L100m
Јаглероден Челик
Посебни lamella треба да резервација
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W45*T0. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета! 2.6 mm
MDC стандард Sino LB лекар сечилото спецификација :
Точка име
Спецификација
Материјал
Погоден Машина Брзина
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W10*T0. Заеднички Ширина : 30~60mm Заеднички дебелина : 0.3* L100m
Јаглероден Челик
Посебни lamella треба да резервација
1.7* L100m
Јаглероден Челик
180m / мин
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W50*T0. За плаќање : 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Не мелење во текот на користење, може да се обезбеди добра површина контакт на мастило плоча за да се постигне најдобар ефект.7* L100m
Јаглероден Челик
180m / мин
MDC-Доктор Ножеви во калеми
W40*T0.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Број На Модел На:
Доктор Ножеви во калеми
Спецификација:
W40mm*T0.20mm*L100m
Материјал:
Јаглероден Челик (Бела)
Место на Потекло:
Швајцарија
Функција:
Оригиналниот MDC лекар нож, ласерски анти-лажни маркер на секоја 1.5 м
Пакување:
пластична кутија
Погоден машина брзина:
180m голема брзина машина
Соодветни индустрии:
Rotogravure печатење, flexo печатење,флексибилни УВ печатење
Погодна за печатење база материјал:
Хартија, пластична фолија, алуминиумска фолија
Други Спецификација:
W30404550*T0.15mm*L100m
Име:
MDC

Слични производи

Име на производ Thermocouple Тип К Тип Температурна Опсег 0400 C(32752 F) Сонда со Дијаметар од 5mm / 0.2" Сонда Должина

UTC08 Тест сондаСпецификации : род должина 99mm, сондата должина 18mmБезбедност ниво : МАЧКА ⅲ 1000 V / CAT ⅳ 600 V 10 AК

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производс

Тоа може да се примени за медицина, транспорт и складирање.1 h Pa √ Карактеристики IP67 √ √ √ ° / ° Избор √ √

Спецификација : Обемот носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол : 30ммСтојат Грлот

8168 Timer / CounterthermosensitiveРедови скали се покаже, кога јајца се меки, средна или тешка со топлина чувствително

Со нога вклучите или работ детектор, можете брзо да го фати на податоци I Ако далечински Испорача e облас

Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!Слични Производи : Ние ќе

1 PC Дигитални Автоматски завртка фидер завртка хранење 1.05.0 mmПрилагодливи завртка Снабдување со машина /

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

ве молиме да се потсети како е можно да најдете било оштетување на стоката и да ни ја испратите сликата н

Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота 8 : 30 сум (GMT +8)

Нови 3 Фаза Секвенца Ротација Индикатор Тестер Dropshipping Фаза Индикатор Дијагностичкиалатка SM852 BКарактер

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Контра Кликнете3 Материјал : Пластични + Метал4 Г

Спецификација : Обем носителот : Φ76mmВертикална Пост Висина : 300ммВертикална Пост Кол...

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Please wait...