0
clear
  • QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За JIAYU G4 G4C G4T G4S Нови Оригинални Гласно Говорник Звучникот ѕвончето измамник Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За JIAYU G4 G4C G4T G4S Нови Оригинални Гласно Говорник Звучникот ѕвончето измамник Бесплатен превозот

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За JIAYU G4 G4C G4T G4S Нови Оригинални Гласно Говорник Звучникот ѕвончето измамник

DEN 143.52

Количината на стоката
Тековен

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.
Контакт Со Нас На :
1.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.
2 ПАРЧИЊА/Многу За JIAYU G4 G4 C G4 T G4 S Нови Оригинални Гласно Говорник Звучникот ѕвончето измамник Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов .

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
Г4 G4C G4T G4S
Компатибилен Бренд:
За JIAYU
Тип:
Гласно Говорник Звучникот ѕвончето измамник
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Слични производи

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на

Оригиналниот Ulefone близнаци про моќ јачина на глас нагоре / надолу копчето flex кабел FPC за Ulefone близнаци про

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

(Ако не рекорд целосното видео,ни Кажа дека производот е скршен, бројот на производи не е во право, модел

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте го добиле по

Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 1530 дена Овие трошоци се на купувачот одговорност Сите с

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Користи Оригинални USB Приклучок за Полнење на Одборот За CUBOT X11 MTK6592 Octa Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен ПревозотСов

7" LCD екранот за Garmin Nuvi 2757 LM / 2757 LMT

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

75d B Стекнат ALC GSM 1800 m Hz Мобилен Телефон Сигнал Repeater DCS 1800 Мобилен Телефон Засилувач GSM Мобилната Сигнал Бу

Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на ра

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

Во парк ! За HTC Desire X 620 620 G 516 526 Нови Слушалка Слушалка за Уво Парче Поправка Делови+ Бесплатен превозот Ка

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.Ве молиме н

Please wait...