0
clear
  • Замена 1600mAh Батеријата За HTC Desire HD A9191 Телефон Одговара G10 Инспирира 4G Аце BD26100 T8788
  • -20%
  • -20%
Замена 1600mAh Батеријата За HTC Desire HD A9191 Телефон Одговара G10 Инспирира 4G Аце BD26100 T8788

Замена 1600mAh Батеријата За HTC Desire HD A9191 Телефон Одговара G10 Инспирира 4G Аце BD26100 T8788

DEN 315.36
DEN 237.00

Количината на стоката
Тековен


Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.
* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Капацитетот на батеријата : 1600 mah
* Напон : 3.7 V
* Батеријата големина на : 5.2*4.7*0.5
* Компатибилен со моделите :
за HTC Desire HD,G10 (не за HTC Желба Г-7)
за HTC Инспирира 4 G
за HTC Аце
за HTC BD26100,A9191,T8788
Pakage вклучуваат :
* 1x

Детални карактеристики

Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
GOLDFOX
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
A1108
Компатибилен Бренд:
HTC
Капацитетот На Батеријата:
1600 mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Слични производи

10.1 инчен G G Структура капацитивни екран на допир панел, со USB Интерфејс капацитивни мултиекран на допир

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени,

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашањ

ИспоракаПарцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се попо

ГП HJ101 IA01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

) Снимање на видео Ова е многу, многу важно !!!2 Имаме повеќе други додатоци за овој телефон Ако купувачот

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена н

Пред да го испратите производот, ние строго ќе тестирање, како што се приемот на производот во прашање (к

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 1530 дена Овие трошоци се на купувачот одговорност...

Ние ќе се реши тоа добро за вас.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање и

Please wait...