0
clear
  • QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Nokia Lumia 640 XL ДС РМ-1113 Jiayu G1 G2 G2S G3 G2F F1 F2 G5 Нови 15x11x3.5 Ѕвончето Гласно Говорник измамник
  • -20%
  • -20%
QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Nokia Lumia 640 XL ДС РМ-1113 Jiayu G1 G2 G2S G3 G2F F1 F2 G5 Нови 15x11x3.5 Ѕвончето Гласно Говорник измамник

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За Nokia Lumia 640 XL ДС РМ-1113 Jiayu G1 G2 G2S G3 G2F F1 F2 G5 Нови 15x11x3.5

DEN 119.52

Количината на стоката
Тековен

5 Ѕвончето Гласно Говорник измамник Замена Карактеристики : 100% Сосема Нов . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
G1 G2 G2S G3 G2F F1 F2 G5
Компатибилен Бренд:
Nokia
Компатибилен Бренд:
За JIAYU
Тип:
Гласно говорник ѕвончето измамник
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот
Големина:
15*11*3.5MM

Слични производи

Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмет

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте го добиле по

Висок квалитет и најдобра цена.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас з

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

ГП HJ101 IA01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPCC040 T1662 AA2Ве молиме контактирајте за големопродажните цени,

1 PCS За LG OptimP970 Држачот за Sim Картичка Micro SD Мемориска ТФ Штекер Слот Фах Flex Кабел Поправка Дел

9.7 инчен пита X10 touch screen дисплеј на надворешниот 300 L3456 B A00_VER1 0Ве молиме контактирајте за големопродажнит

7.9" Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир Digitizer Панел Делови Замена за Acer Iconia Tab А1 А1810 А1811

7" инчен капацитивни екран на допир за HSD070 PWW1 N070 ICGL21 N070 ICGLD2

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

Нови Оригинални А+ Автомобил TFT LCD Монитори со CLAA069 LA0 ACW LCD Екранот Панел За S6 F3 L6

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.Ве молиме н

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршенаВе молиме имајте предвид д

Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашањ

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе би

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

Please wait...